10 Babička Pravidla, že Každý Twentysomething Musí Následovat

1. Být v posteli většinu nocí, od 11:30. Možná když jsi byla 19 můžete udělat více než jeden týdenní Nick a Norah-styl All-Nighter Plný Žít, Milovat a Smát se, ale když jsem se zůstat vzhůru po půlnoci více než tři noci za sebou jsem děsivé. Malé děti a zvířata, nemůže se mi podívat do očí.

2. Rock dlouhe-svetry-a-brýle combo. Nepředstírej, že Zahajovací Ceremoniál nechtěl policajt Babička Styl lety. Stačí se podívat na street style fotek Alexa Chung, Chloë Sevigny nebo Olsens — jejich šálek čaje je stejná jako moje Skvělá Teta Rita. (RIP.)

3. Activia. Oh můj Bože. Váš život je jen bledý stín před začlenit Jamie Lee Curtis Pooping Jogurt do vašeho každodenního života. Zjistila jsem to náhodou, když jsem nechtěně snědl mámě. HATERS VLEVO.4. Platit své účty včas. Poté, co byla vznesena v „Zapomněl jsem, Jak Dělat Dlouhé Dělení, Ale Přesto přesně Vím, Každé Slovo Z PRONÁJMU Soundtrack“ Éry, mnoho z nás si myslí, že squatting je to opravdu zábava boho věc, kde vy a vaše atraktivní multi-etnické přátelé zpívat pop-inspiroval karaoke o kouření a Immanuel Kant. Obecně řečeno, toto není ten případ. Takže ano, zaplatí letošní pronájem příští rok nájemné, rent rent rent rent, a tak dále.

5. Říci ano pohodlné obuvi. Víš, jak jsme se podívat na dívky, které jsou o pár let mladší, potácet se domů z nějakého Klubu, Da nebo jiný 7″ jehlové podpatky? To je, jak Všechny Babičky podívejte se na všechny pod 70. Snadné Duchové 4 lyfe. Také, ošklivé boty.

6. Nebuď tak technologie posedlý. Je zřejmé, že nebudete být docela bezradný jako texty od Babičky, např. „happybirthdayiloveu!sorrydontknowhowtomakespaces:((( Ale Babička využívá prostor v mozku, které používáte pro Twitter pro jiné, staromódní požitky, jako je procházka a užívat si skutečné tweeting ptáků.

7. Stará dáma, rtěnka > lesk na rty. Pro reals. Neexistuje nic jako old-school rtu. Líbí se mi YSL v Le Oranžová, protože je to přesný odstín moje babička nosila.

8. Vzdělávat sami na odolnost lidského ducha s denní kriminálky a soudní TELEVIZE. Jste žili, dokud jste viděli Soudce Judy vyměřit Zákon Sassy s chlápkem, žaluje jeho soused nechal ji goldendoodle opakovaně hovno v jeho gardénie. Nebo když můžete začít odhadovat, kdo opravdu zabil toho chudáka co-ed party girl na Law & Order: SVU, i když Stabler si myslí, že je to klidné registrovaný sexuální delikvent, který pracuje v knihkupectví. (To byl bohatý chlap, který jí platí školné.) Související: Zvažte Golden Girls oficiální průvodce o tom, jak žít.

9. F*ck trendy jídlo. Jíst, co se vám líbí. Možná, že všechna Mláďata jsou s quinoa-ochucené zelené šťávy chvíli, nebo co, ale Děti byly v souladu s jejich stravu, protože Děti byly na planetě: sekaná, bramborová kaše, červená řepa z plechovky, džus, a tak dále. Házet stín na švestkový džus, jestli chceš, ale nebude to faze staré dámy, kteří sip na to, jak to je Hennessy přes led.10. Nechte vlajku vlát. Všichni jsme viděli, že stará dáma skládací nákupní košík plný prázdných plastových sáčků na ulici, zatímco hučení „Dolů Na Promenádě.“ Nebo že ten, kdo dostal pět speciální potřeby koček a pojmenoval je po Britské Královské Rodiny. Kolik hoven myslíš, že by jim o tom, co si myslíme? Pokud jste řekl, že 0.00 hoven, máte pravdu.

Podobně, nebojte se říct svůj názor.

Na Twentysomething (Ne Holka, Ještě Ne) Žena je Průvodce Pro Život:

23 Otázek, Na Každou Holku Přes Dvacet, Ptá Se Sama Sebe Jednou

15 Stojí Za To-To Splurges Pro Twenysomethings
10 Věcí, Které Každá Žena By Měla Vědět O 21
10 Věcí, Které Každá Žena By Měla Vědět O 25
20 Chyb, Každá Žena V Ní Dvacet
20 Lidi, aby se Zabránilo Ve svých Dvaceti
22 Život Zachraňující Tipy Pro Nedávno Dumpingové Dvacátníci

Máte nápady na seznam? Tweet nás na @Cosmopolitan s hashtag #CosmoGuidetoLife

Zlatý Holky obrazu prostřednictvím ABC, Olsen twins obrazu prostřednictvím Getty

Napsat komentář