10 Důvodů, proč nepožádal Jste Se Ještě

1. On opravdu doufá, že budete dělat první krok. Mohl by tě hodně rád, ale je příliš plachý, introvertní, nebo se bojí něco říct. Možná, že neví, jak na to. Je možné (nesmějte se), že je nikdy nepozval holku na rande. Pokaždé, když budete trávit čas spolu, on je přechod prsty doufat, že budete jen ho chytit a začít dělat ven s ním.

2. Nechce to dělat, dokud mu to absolutně, 100 MFing procent jistý, že jsi chtěl říct, ano. On čekal na svůj čas a čekat získat dostatek signálů od vás, že není pochyb o tom, v jeho mysli. Tohle je ten typ chlapa, který rozkládá každou věc, kterou udělat. Co to znamená, když jste řekl, že jste měli „oběd“? Až on je přesvědčen o tom, že to bude držet zpátky. To by mohlo trvat roky. Citovat Bruce Lee, „Když se nezeptáte, odpověď je vždy „ne“.“ Ale také, pokud se nezeptáš, nikdy nemůžete vypadat jako idiot.

3. On je vlastně strach z ničit vaše přátelství. Ty jsou velcí přátelé, a bojí se, že stojí na trávníku, držící boom box hrát „V Očích“ může zcela zničit všechno, co máte.

4. Právě vyšel vážný vztah. Má rád spoustu, ale tam je řeka melancholie, běží jen pod povrchem, aktuální zametání všechny jeho pozornost k oceánu smutku, že je jeho srdce. Co chci říct je, že ten člověk je stále ještě zotavuje a není přemýšlet o vztazích. Dejte mu čas na uzdravení. Nebo s ním mít sex pár, dokud nemá orgasmus všechny myšlenky pořád ukládání se o jeho ex. Podle toho,.

5. Neudělal svůj názor. On ví, že ho máš ráda, ale on má pořád pocit, že jste out. Mohl by běžet horko a pak zima. Zdá se, že to jde dobře a pak zmizí na několik dní. Z nějakého důvodu, není si jistý, jestli by měl přijmout, že další krok s vámi, a on je bezděčně kolem dokola.

6. On není do vás. To je jednoduchá a srdcervoucí: nemá tě pozval na rande, protože on nemá rád. Neobtěžujte se holit si nohy s Occamova Břitva, pokud víte, co mám na mysli, dámy.

7. On tě má rád a to z něj dělá cítit divně uvnitř. Možná ani neuvědomují, že divné brnění dostane do jeho srdce a penis, když uvidí, že je to dětská láska. Nebo možná, že nejsi jeho typ“.“ Přijde k termínům se vám líbí, protože z nějakého důvodu jeho mozek nebyl chycen dosud.

8. Jeden z jeho kámošů názvem „zabírám.“ To může být bolestně zřejmé, že ho máš ráda, ale když jeden z jeho přátel je drcení na vás, že možná nebudete chtít spálit nějaké mosty. Když jeho přítel je chytrý, pozná, že se tě vzdát a nakonec ten chlap může požádat, abyste se bez viny.

9. Váš ex je jeden z jeho přátel. Tam je half-life na ex, tak jako nemůžete šlápnout nohou v Černobylu. Musí počkat přiměřenou dobu, než se vyptávat. Jistě, mohl by se hodit opatrnost za hlavu a prostě jít na to stejně, ale pak by způsobit větší drama než Degrassi: The Next Generation.

10. Je to jen zcela zapomíná na skutečnost, že ho máš ráda. Může, nebo nemusí, jako jste vy, ale on má doslova žádný nápad, chcete ho pozvat na rande. Buď jste příliš jemné, nebo je příliš hustá. Možná oba.

Napsat komentář