10 důvodů, proč si dát dnes zdravé a chutné smoothie

Přemýšlíte, co si dáte na svačinu, nebo snídani? Máme pro vás hned 10 důvodů, proč byste měli vybrat ten správný koktejl.

Potkáte denní norma pro příjem ovoce a zeleniny

Podle doporučení by měl být den jíst 5 – 6 porcí zeleniny a ovoce. To je, samozřejmě, pro mnohé velký problém. Řešení může být jen přípravu smoothie nápojů.

Na podporu trávení

Ovoce a zeleniny, které jsou hlavní součástí smoothie, jsou účtovány rozpustnou i nerozpustnou vlákninou. V současné době, vlákniny má zásadní význam pro řádné fungování trávicího traktu.

Zasýtite je

Již bylo zmíněno, vláknina je také skvělý sýtiacu schopnosti. Když do smoothie přidáte i kvalitní bílkoviny nebo tuky, máte k dispozici nápoj, který lze považovat za plnou náhradu za jídlo. Takový koktejl si nasýti opravdu dlouho, a vyhnout se zbytečnému maškrteniu.

Očistíte své tělo

Výborné detoxikační účinky mají především zelené potraviny. To může být zelená listová zelenina, mladý ječmen, spirulinu, zda chlorellu. Ano, tyto složky můžete přidat do smoothie a pomůže vaše tělo se během čištění.

Nakopnete jejich imunitu

Věděli jste, že každé z našich buněk, je zasažen vliv volných radikálů až 10 000 krát za den? Proto je velmi důležité, aby vaše tělo s volným radikálům bojovat. Na to jsou vytvořeny zejména antioxidanty. Bohatým zdrojem těchto látek jsou nejen ovoce a zeleninu, ale také byly, ořechy a zdravé tuky, které jsou součástí mnoha smoothie.

Můžete ochutnat i vy

Říká se, že jíme i očima a smoothie v tomto směru nikdy nezklame. Nemluvě o tom, lahodné chuti, které potěší chuťové pohárky. Pití smoothie je prostě dokonalé potěšení.

Opekniete

Strava má zásadní vliv na to, jak vypadáme, proto, v jakém stavu máme kůži, vlasy a nehty. Jejich vzhled můžeme zlepšit pravidelný přísun důležitých látek v smoothie.

Budete mít dost energie

Zaspávate v práci, a budete ještě muset vyřešit něco důležitého? Vyhněte se tradiční nezdravé občerstveniu v podobě pravidelných cukroví, a nechte si raději smoothie. Rozdílu si všimnete okamžitě.

Zlepší vám náladu

Pokud uděláš něco dobrého pro tělo, což se odráží i na psychické rozpoložení. Nemluvě o tom, že mnoho složek smoothies jsou prekurzory hormonů, které pozitivně ovlivňují vaši náladu – například, banány obsahují aminokyseliny tryptofan, který je prekurzorem serotoninu.

Příprava je snadná a rychlá

Jen si vezměte ty správné ingredience a dát je do super výkonný mixér. Za tímto účelem je vytvořen mixéru Nutribullet. Za krátkou dobu máte k dispozici lahodný nápoj ideální konzistence a chuti.

Doporučujeme: Fialová super mixér Nutribullet, 600 W

evelyn nutribullet

Zdroj foto: pixabay.com

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

3 lahodné smoothie, ktoré dajú do poriadku trávenie3 lahodné smoothie, které mohou být v řádu trávení

Máte nafouklé břicho, trápí vás nadýmání nebo zácpa? Naordinujte si lahodné smoothie nápoje s obsahem správné ingredience.

Štyri tajomstvá prípravy dokonalého smoothie. poznáte ich?Čtyři tajemství školení perfektní smoothie. Znáte je?

Věděli jste, že mrkev nebo cviklu to není dobré kombinovat s ovocem, a že listová zelenina se hodí do každého smoothie?

Recept na smoothie od evelynRecept na smoothie od Evelyn

I Evelyn, rady maškrtí zdravé, a proto připravuje tento lahodný koktejl.

Napsat komentář