10 Důvodů Zrušil na Vás

Cancelled' /

1. Přišlo něco lepšího. Tam je párty. Další Troud zápas napsala mu. Ex mu řekl, že ho mine. Ať už je důvod, že byla docela ambivalentní o svých plánech na prvním místě, a rozhodl se jít s „lepší“ volbu.

2. Ho vyděsily/panický záchvat. On by opravdu rád. On by tě měl rád tak moc, že vyděsily a zrušen, dokud ho může obnovit. Ale to se nestává moc často, takže se nemusíte pověsit klobouk na tento jeden příliš mnoho.

3. Je na mizině. Datum noci valí kolem a dostává se texty o jeho kontokorentní poplatky vlevo a vpravo. Že „omlouvám se, že jsem přišel s něčím“ je opravdu „počkáme do příští výplaty.“

4. On nemá v úmyslu vůbec někdy jdu ven s tebou. Má legraci, flirtuje s vámi, ale to je asi tak všechno. On jen naplánováno tímto datem, aby získal více času, takže můžete držet sexting, nebo cokoliv.

5. Je to moc pohybovat. Jen chce zjistit, jestli může zrušit na vás a ještě se vám s ním šel ven, jiný večer, egoistický parchant.

6. On je vlastně nemocný. Statisticky vzato, je docela možné, že by někdo onemocněl na noc mají plánované datum. Příbuzní opravdu zemřít, a „rodina mimořádné události“ naprosto objevují čas od času. Možná, že není lhaní.

7. On se dostal do super divné, nebezpečné (možná také zany) situace, které by buď tě vyděsit, dát svůj život v nebezpečí, nebo oba, pokud on ti řekl pravdu. Možná, že skutečnost, že je naléhavé, je legitimní, ale je pomocí „užívání svého psa k veterináři,“ jako omluvu, protože on nechce, aby vám říct, že je opravdu jízda kilo trávy do Kanady. Možná, že má jít „pomoci jeho babička s její vůz“, protože on skutečně je terčem obrovské národní spiknutí poté, co omylem nahrál top NSA oficiální zavraždit kongresmana, jako Will Smith v Nepřítele Státu. Možná, že se ocitl v těle-spínač situace jako v Freaky pátek. Možná, že Freaky Fridayed s willem Smithem.

8. On má nějakou vzácnou nemoc nebo porucha, nechce se ti o tom říct. Že by mohl mít poruchu nebo onemocnění je nepříjemné o tom mluvit. Pokud je v koupelně celou noc, kvůli jeho Zranění, možná nebude chtít jít do podrobna, než jste se vy dva vůbec máte první rande.

9. On vodí za nos ty a doufal, že věci by se nikdy dostat do tohoto bodu. Ten profil je naprosto falešné. Myslel si, že by se možná mohl vyhnout, kdy na svém zasedání v člověka a jeho krytí. Dokonce čekal až do poslední minuty v Hail Mary pokus, doufám, že by se zrušit jako první. Pokud se mu duchové na vás hned poté, co se to stane, je to proto, že to není opravdový chlapec.

10. On je duch, který měl jednou v noci zpátky ve své lidské tělo, Casper-styl. Ten roztomilý kluk, který dostal své číslo na baru? On dělal nějaký druh divné paktu se dostat zpět do své lidské tělo. Teď nemůže text, protože nemůže používat telefon s duch prsty.

Napsat komentář