10 Překvapivých Věcí, které Kluci Milují O 69ing

Cosmopolitan

69ing je kontroverzní pozici. Lidé buď milovat, nebo nenávidět, ale hlavně, že to nesnáším. Buď jak buď, jste obvykle nebude dostat zamotaný v 69 pokud jste rozpolcený. Takže i když to má svůj spravedlivý podíl na vokální kritici, lidé, kteří milují to … no, oni opravdu rád.

1. Je to multitasking. Dostane se jít dolů na vás, když jste jít dolů na něj. V tomto světě, bych rád věřil, že pokud dáte, budete dostávat, ale někdy lidé nejsou vždy tak pozorný. S 69ing, neexistuje žádné čekání na jeho obrat. Ne dávat svůj čas a doufat, že budete oplatit. Je to jen chytrý, efektivní předehra.

2. Je horko tě slyšet sténat, zatímco jít dolů na něj. Pokud jsi neuvěřitelně nadšení orál-dárce, to není šum, chce slyšet často. A buďte ujištěni, to je super-sexy noise.

3. Je až úzké a osobní s velmi osobní oblasti. To je místo, kde 69ing dostane tak kontroverzní. Ale pokud je to na 69ing, že je opravdu na pohled.

4. To kontroluje z několika různých fetišů najednou. Tam je ústní, tam je nějaký facesitting, možná dokonce i některé lehké převládání tam v podmínkách, že vaše stehna omotal kolem jeho hlavy. Pro správnou osobu, dostane hodně.

5. Je v pohodlné místo, zatímco jít dolů na vás. Tohle je obrovský. Pokud leží na posteli, jít do města na dolních bitů, to může ublížit jeho krku, to může být těžké, aby zastrčit jeho erekce kdekoliv, a celou řadu dalších otázek. Ale když 69ing, to všechno jde z okna.

6. Všichni jste se proti němu, zatímco jít dolů na něj. Z hlediska ústní, to je neuvěřitelně unikátní a neuvěřitelně intimní.

7. Je to méně nudné než standardní ústní. Bez ohledu na to, jak moc se vám líbí dávat, to může někdy dostat trochu nudné. Tandem ústní takhle popírá, že problém zcela.

Ruben Chamorro

8. Je to skvělé, pokud nebudete mít (penetrační) sex. 69ing stojí na jeho vlastní. Pokud nebudete mít sex, to je skvělý způsob, jak dokončit navzájem blízko u sebe, na rozdíl od odchodu jeden člověk spokojený, a pak se museli otočit a vrátit laskavost.

9. Tam je méně starostí než s solo orální sex. Ne, jestli chceš ruce hrát s vaší bradavky nebo ne. Ne přemýšlet, možná, že by neměl zavřené oči, takže si nemyslím, že spí, zatímco vy jdete dolů na něj. Tam jsou méně faktorů na starosti.

10. To převrátí celou věc vzhůru nohama. Mluvíme zcela různých úhlů. Oba jste se blíží navzájem genitálie z opačného směru. To převrátí celou hru na jeho hlavu. Co není rád o tom?

Napsat komentář