10 Tělo, Věci, Lidi nezajímá

1. Zda vaše prsa jsou stejné velikosti. Každý má nesouměrná prsa. Jsou to prsa. To je součástí toho, co z nich dělá prsa. To jim dává charakter. To by bylo jako nenávidět Drake byl takový smutný dítě.

2. Pokud jste použít jeho koupelnu. To je v pořádku. To není jako když jsme stáli s našimi ucho přitisknuté na dveře snaží slyšet, co tam děláte. Všichni chodí na záchod. To je věc, kterou jsme už nějakou dobu. Hovna vajglů, slunce vychází a zapadá a stoupá znovu. Přestaň vyšilovat jako „s trávicí systém“ je na našem seznamu se zabývají jističe.

3. Pokud jste pocení. Věděli jste jít do posilovny a potíte se, protože jste právě běžel pět kilometrů? To je očekávaný výsledek. Nebudete dostat zmatený z toho, zamrznutí vody, když dáte ji do mrazáku. Nikdo je jako „Co to kurva, kostky ledu?“ Pokud jste neměli pot, to by bylo divné, protože by to znamenalo, že jsi plazů v těle člověka.

4. Zits. Jsou to hrubé, ale každý dostane, takže to není, jako bychom nevěděli, co se děje. Jo, máš beďara na obličeji, protože jste jedli pizzu. Máme pocit, že jste.

5. Ty divné ústa zvuky. Víte, když uděláte divné zvuky svými ústy náhodou, protože jsi žvýkačky nebo něco, a to zní, jako by si prdnul, ale neudělal jsi to? A pak si vyzkoušet a napodobit zvuk, ale hlasitější a více zřejmé, aby lidé věděli, že to byla vaše ústa? Jo, nemusíme se starat o to.

6. Vrtění. Vrtění je téměř vždy dobrá věc. To by mohlo být nepříjemné a jsi v rozpacích, ale máme velmi odlišný pohled na to.

7. Pihy, mateřská znaménka, atd. Přestaň se chovat jako vy jste první člověk na světě s obří mateřské znaménko na noze. Jsou nás tisíce.

8. Žádné špíčky kdekoliv. Většina lidí to místo na jejich lásku rukojeti nebo žaludku nebo všude tam, kde to prostě nemůže zdá se, že tvar, pokud tráví osm hodin v tělocvičně každý den. Většina lidí nemůže strávit osm hodin v tělocvičně každý den. Dokonce i většina lidí, kteří tráví osm hodin v tělocvičně každý den, pochopit, že.

9. Pokud jste na sobě Stahovací prádlo pod šaty. Koncepčně, jsme pochopili, Stahovačky, ale není to něco, co jsme přemýšlet o tom. Někdy.

10. Pokud máte vlasy nebo strniště, někde. Nevšimneme si to jako vyloženě, jak si myslíme, že víme. Určitě jsme si toho nevšimli tak otevřeně jako vy. To říká, „my Jsme naše vlastní nejhorší kritik,“ byla o tělo, vlasy.

Napsat komentář