10 Věcí, které Byste Měli Nikdy neříkej na Osobu se Zdravotním postižením

1. Jste inspirací!

Ne, nejsem. Dnes jsem šel do práce a pak přišel domů a díval se na celou sezónu Rodičovství. Jsem nevyhrál Olympijské zlato nebo lék hladu ve světě. Jen proto, že mám zdravotní postižení neznamená, že jsem neustále překonávání protivenství. Někdy jsem prostě rozlití Křupky na sebe.

2. No, alespoň můžete získat skvělé parkování!

To je pro všechno ostatní! Vím, že kdybych měl na výběr mezi zobrazením hella dobré a velké parkoviště bych si velké parkoviště pokaždé. Ne přemýšlet. #blessed

3. Že je parkování pro osoby se zdravotním postižením!

Děkuji za připomenutí! ::pásky na odstíny:: Pojďme k Cíli, čuráci!

4. Věděl jste, že máte zdravotní postižení?

Ne! Je to důvod, proč jsem válcování těžkých v pimped-out vozíku/houpací hůl? Myslel jsem, že jsem byl jen módní-dopředu. (Ve středu, používáme růžové berlích.)

5. Vím, že někdo jiný, kdo je také zakázána. Znáte/chcete se s nimi setkat?

::SMDH:: Imma tě nechat dokončit, ale zeptejte se sami sebe: By se budete cítit pohodlně říct „vím, že černá člověk kromě tebe. Znáte/chcete se s nimi setkat?“ Ne? Asi bys měl nech si to pro sebe, pak.

6. Dovolte mi vám s tím pomůže!

Ve skutečnosti, to je v pořádku! Občas každý potřebuje trochu pomoci, (což je důvod, proč masážní salony a obchody s lihovinami, které poskytují, byly vynalezeny). Jen nepředpokládejte, že pomoc je nutná, pokud je to žádala. Jednou jsem měl někdo nabídnout číst ice cream štítky pro mě v obchodě, protože jsem mžoural na krabice příliš těžké a byla to rychlovka je. Je to dost špatné, víš, že jsem nákupem galon zmrzliny, nikdo to nesmí vědět, jaký druh. (Cookie těsto.)

7. Mrzí mě, že jsi zdravotně postižené!

Já nejsem! Jsem na to zvyklý a jediný důvod, proč jsme pravděpodobně mluví o tom, že místo toho, jíst brambůrky a dohadovat se o tom, zda Quinn je nejhorší znak na Skandál — ona je — je to pravděpodobně proto, že jsem byl požádán, konkrétní otázku týkající se mého zdravotního postižení. Jsem rád vysvětlit, ale není třeba se omluvit! Když jsem o tom mluví otevřeně, prošli jsme vyjednávání a popírání a hit přijetí velká.

8. Ani si nemyslím, že jste jako zakázané!

Ok. Jsem rád, že moje non-definující vlastnost, nebude definovat mě. Nevím, kde jsme se jít z této trapné chvíli jsme má právě teď.

9. Jsem si jistý, že je to všechno součást plánu!

Čí? Věci, které jsou součástí mého plánu: hraní videoher, dokud jsem se projít ven, být nejlepší přátelé s Rebel Wilson, najít někoho, kdo mi uklidí celý dům zdarma, nalezení džin, který mi poskytne neomezený přání, dokončení školy, aniž by se na vražedné řádění (splněna). Věci, které nebyly součástí plánu, ale jsem v pohodě s: to, že se narodil hella (legálně) slepý. (Já bych raději, Maybelline, i když.)

10. Nejsi zdravotně postižené, jsi jinak abled!

Učitel ve škole říkal, že mi to jednou a pak nechápala, proč jsem byla uražená. Používání termínů jako různě postiženými je v pořádku, pokud to je, jak se člověk identifikuje, ale neříkej někomu, jak definovat sami sebe, aby se vám více komfortní/věci lepší zvuk. Nicméně, ty jsou zdarma, aby řekni mi, že jsem některý z následujících: úžasné, inteligentní, dobře vypadající, a/nebo veselý. Všechno pravda. VŠECHNO PRAVDA.

Napsat komentář