10 Věcí, které Byste Neměli Říkat na Školní Sraz

High School Reunion' /

1. „Wow. Proč nejste ženatý?“ To je ptákovina, protože nikdy nevíte, někdo je situace. Nemusí být připraveni finančně. Možná, že se rozešli a jen se k sobě vrátili. Možná, že nevěřím v manželství. Ano, je to roztomilé, že tyto dvě vysoké školy miláčkové jsou stále spolu. Ale není nic roztomilého na zvědavýma.

2. „To dítě je rozkošný. Máte nějaké další obrázky?“ Odpověď je ano. Mají 8,000 obrázky. Tyto nové rodiče nesou bandalír paměťových karet kolem s nimi, takže mohou zachytit fotografii pro každý druhý, že dítě je naživu. Pokud budete chtít vidět i jednu fotku, jsi zatracen sebe na večer při pohledu na mírně odlišné obrazy o stejné dítě jako hrdí rodiče coo, až se jejich krky jsou syrové a plné žluči. V případě, že vás zajímá, ano, to je peklo. Peklo je ostatní lidé, děti.

3. „Jen si beru čas na práci na mě, víš?“ Pokud jste skončit házení tento řádek, připravte se na smutný oči na oplátku. To je druh věc, kterou lidé říkají, když jejich život je smutný a oni jsou jeden a práci mrtvé-end práci a vědí, jak strašně je to všechno a že jsem prostě rezignoval na to, možná, že akvarel třídy o víkendech cítit špetku štěstí. Vyhněte se tato věta na všech náklady, pokud chcete, aby lidé věděli váš život je hrozný uložit až půjdeš do školy malovat majáky.

4. „Váš bratr je stále svobodný?“ Mohlo by to být pro ně těžké slyšet tuto otázku přes zvuk škrábání dno sudu.

5. „Vypadáte úplně stejně.“ To, co jsi právě řekl, je, „vypadáš přesně stejným způsobem, jako když démon puberty neustále nahlodává vaší tváři a vše, co o vaše tělo bylo divný a hrozný.“ Je to nikdy kompliment.

6. „Řekni mi, více o náhodný produkt prodával jsi za poslední rok.“ Možná si myslíte, že je to tzv. „pyramidové schéma“, protože inverzní podíl zaměstnanců na koncentraci finančních prostředků, ale to není pravda. To se nazývá pyramidovou hru, protože lidé skončit pohřben v životním stylu, jako mumie, s výjimkou horší, protože oni se vždy snaží prodat vám věci. Pokud vám někdo řekne, že jsou v „prodej“ za vágní, oklikou, stejně jako, „Oh, v pohodě,“ a pak se vyvolat zvracení, takže budete mít výmluvu, proč odejít.

7. „Bývali jsme nejlepší přátelé. Co se stalo?“ To nikdy nekončí dobře. Buď jste se odcizili a přestali se starat o sebe, nebo přátelství-zlomil-nad něčím, hloupé a malicherné. Buď jak buď, proč chceš o tom mluvit?

8. „Ne, ale jako, jak to doopravdy děláš?“ Připravte se na příval slz a vyznání osamělosti se od něj každý rád na střední škole, ale nikdo nebyl vážně s přáteli. Vždy, když někdo odpoví, „Docela dobře. Ty?“ poté, co jste se zeptat jich, jak to dělají, prostě přijmout a jít dál.

9. „Střední škola byla nejlepší doba našich životů, ne?“ Ne, je to lepší nebylo. Můžete mít spoustu legrace ve škole, ale jste pořád žili doma, jsme objevili, že vlasy roste v nových místech, a ty jsi úplný idiot. Pokud je váš život vyvrcholil na střední škole, je to jen proto, že žijete na skládce.

10. „Chceš se odsud dostat?“ Nezajímá mě, jak opilý jste dostali nebo kolik to je, nebo jak moc Ashley Whateverhernameis stále tě štve, i po všech těch letech. Nechte všechny ty divné, divné, hormonální vyzývá ve školní tělocvičně.

Napsat komentář