10 Věcí, které Kluci myslí, Že V Prvních Pěti Minutách Setkání s Vámi

Titanic' /1. Proč takhle mluví? Existují tři typy hlasů: nízké hlasy, vysoké hlasy, a „budu se snažit a být roztomilý tím, že záměrně mluví v vysoký pronikavý dětský hlásek.“ Někdy je to roztomilé, někdy jen to nám dává bolest hlavy.2. Proč usmívá se na mě? Každý, kdo je zelenáč pro hezký úsměv, ale kluci opravdu věnovat pozornost tomu, jak na ně budete usmívat. Jste s úsměvem zdvořile, nebo jsou jim úkosem přes celou místnost? Už jsi zcela přestal zajímat a rozdělen na skutečnou obří úsměv, protože něco vtipného ten chlap říkal? Poslední z nich je nejvíce obohacující.

3. To, co má na sobě? Buď je to „Proč ona jít ven takhle?“ nebo „sakra, jsem tak rád, že šel ven, jako je to.“

4. Má skvělý smysl pro humor. Váš smysl pro humor je jako vaše dítě. Každý je jiný, ale myslíš, že ten tvůj je jediný, všichni ostatní to měli měřit až. Pokud žena nevypadá reagovat na naše vtipy, asi nikdy nebudeme přátelé.

5. Co je při pohledu na? Budeme sledovat vaše oči po místnosti a vzít na vědomí to, co jste věnovat pozornost. Možná jste sledoval hru na TELEVIZI bar, nebo jste při pohledu na východ proto, že chcete odejít. Buď jak buď, právě jsme se toho hodně naučili.

6. Můžete jí říct, že jsem ji mimo kontrolu? Samozřejmě budeme plížit se na vás. I ty originální, okouzlující, dolů-na-zemi, lidi si budou myslet, že na sex s vámi v prvních pěti minutách.

7. Co je to za vůni? Pokud jste na sobě silný parfém, lidi se chystáte strávit většinu toho původního rozhovoru se snaží uhodnout, co, že vůně je. „Vanilla? Skořice? Santalové dřevo? Nemám tušení, co santalové dřevo vůně líbí, tak to má být santalového dřeva.“

8. Je super hezké, že číšník. Jak se chováš k ostatním lidem, může odhalit hodně o vás rychle. Děláš barman vrátit třikrát míchat svůj nápoj správně, nebo jsi super milá na někoho, kdo do vás vrazil? Je to rychlé, gut-zkontrolujte, zda kolem interakce, které odhalují hodně.

9. Nezastaví se mě dotýká. To může být opravdu dobrá věc, nebo neuvěřitelně otravné. Je to lichotivé, když někdo nemůže udržet své ruce pryč od tebe, ale je to nepříjemný, když jste neustále strká na nás.

10. Váš make-up. Muži budou soudit vás na základě vašeho make-up. Někteří muži najdou sexy kouřové oči, někteří najdou je kýčovitý. Žádný z nich se chystáte ocenit, jak dlouho to trvalo vám k tomu, že cat-eye.

Napsat komentář