10 Věcí, které Kluci Opravdu Chci, aby Jsi Sext

1. Prsa. Pokud se vaše mise je sext, nemůžete jít špatně s nahotou. Lidi, jako je full-tělo záběry, ale pokud nemůžete být neobtěžoval jít přes hádka iPhone boudoir focení, nebo jen nechcete, aby váš obličej v jakékoliv fotky jen v případě, že hackeři/NSA/strašidelný spolubydlící slídit, close-ups jsou taky dobrý. Chci říct, ne příliš blízko. To by se neměli cítit jako obrázek do učebnice anatomie.

2. Prsa, pokryty. Abychom byli spravedliví, někdy náznak nahoty může být stejně vzrušující. Některé strategicky umístěné objekty (nebo ruce), může si ho rozdráždil.

3. Podrobné, popisné zprávy o tom, co chcete udělat, aby ho později. A „detailní“ a „popisné,“ nechci diagramy. Používat velké množství přídavných jmen (jako „mokrý“ a „tvrdé“) a mluvit v mnoha detaily, jako byste byli vysvětlovat to někomu, kdo nikdy neměl sex. Také přihodím něco o vás sténání a/nebo potřebují ho. Pokud stále nevíte, co dělat, tady je to Šílený Lib pomoci:

[jméno osoby], potřebuji tvoje [přídavné jméno], [část těla] v mé [přídavné jméno], [část těla]. Nemůžu se dočkat, pro vás, aby mě sténat jako(n) [zvíře].

4. Fantazie nebo sexuální sen jen jste měl. Jen, že nechá mu vědět, že jste se obrátil na se obrátí na něj. Nadrženost je jako zívá, že je to velmi nakažlivé, i když si nedokážu vysvětlit proč.

5. Řekněte mu, že jste jen masturboval. Možná to bude znít trochu neintuitivní, aby ho nechal vědět, že jste právě přišel bez něj, ale text „přišel jsem jen na tebe myslet“, bude ho muset zrušit všechny své plány, hraje špatně v práci, a usilovně snaží dostat na své místo.

6. Libovolný text-pouze sext v nevhodnou dobu. Střílet mu něco sexy (ne fotky, jen slova), když budete vědět, že je na schůzce nebo v baru s přáteli. On bude všechno, „To cítí tak špatně.“ A je to. Je to super špatné mít erekci, když jste sledoval Jeremyho z účetnictví chodit každý přes spoustu snímků aplikace Powerpoint, ale on to nebude vadit.

7. Snapchat doodle. Nakreslete Batman maska (věřte mi, to funguje z nějakého důvodu), nebo dokonce jen pár pečlivě umístěné srdce, v závislosti na vaší úrovni umělecké dovednosti. Bez ohledu na to, jak dobré (nebo špatné), ty jsou na kreslení, že ocení zábavu.

8. Rande plán (s pohlaví v ceně). Večer jste plánovali znamená, že film chce vidět, na večeři v jeho oblíbené restauraci, a pak si ho vezmou domů a přivázat ho k posteli.

9. Pošlete mu porno klip nebo obrázek, a dejte mu vědět, že to, co chcete dělat s ním později. Ujistěte se, že pobřeží je jasné (a není v práci nebo v kostele, nebo tak něco) a pak ho poslat nějakou „inspiraci.“ Možná je to nová pozice, kterou chcete vyzkoušet, nebo nějaké lehké S&M.

10. Nic, není spojena s emojis. Věř mi, tohle je solidní radu. Existuje jen velmi málo způsobů, jak zkazit sext. Emojis jsou jedním z nich.

Napsat komentář