10 Věcí, které Nikdy Říct O Své Minulosti

1. Kolik lidí už spala. Neexistuje žádný způsob, jak budete dostat přímou odpověď z něj. Čísla jsou upravila jeden způsob, jak (nebo, pokud si myslí, že to bude ohromit vás, ostatní). A i když se dostaneš na řadu, hodně štěstí dostat mnohem více informací, než jen to. Ani neobtěžujte ptát se ho na nejlepší sex co kdy měl (odpověď je, mimochodem).

2. Jestli je někdy kopačky někomu … a nedopadlo to dobře. Nechce vyprávět o době, ve druháku nechal dívku, den poté, co se spolu vyspali. Protože byl idiot a pak, a on je v rozpacích o celé věci.

3. Jestli je někdy vzít rozchod příliš těžké. Věděli jste, že jednou strávil celý týden v posteli, pláče, a přeskakování tříd? Ne, to nevíš, a nikdy nebude.

4. Ty divné věci, co udělal jako dítě a vezme na jeho hrob. Každý, kdo byl hloupý kluk, a každý má to jeden (dobře, možná víc než jeden), trapné nebo cringey okamžik špatný úsudek. Druh, který je možné vysvětlit jinou lidskou bytost. (Už jste někdy sníst svého přítele holub? Já taky ne.) On to ani nebude obtěžovat se snaží.

5. V podstatě všechny vysoké školy. Nejste nejlepší člověk na škole. Jste opilý šašek. To je nejlepší, aby mluvit o vysoké škole. A pokud jste se setkal na vysoké škole, to je nejlepší, aby mluvit o tom, co se stalo předtím, než jste se potkali ve škole.

6. Jak se opravdu cítí o tom, že jednoho přítele, máte podezření. Není to, jako byste měli něco, aby se aktivně starat o to, ale pokud tam byl někdy jiskření mezi ním a starého přítele, on bude bagatelizovat sakra z ní. Nesnaží se nic skrývat od vás, on jen nechce, aby ses o žádný důvod.

7. Příběh jeho nejvíce nepříjemné one-night-stand. To je jeden příběh, všichni jeho přátelé vědí a ty nevíš. Protože vám říkám, by bylo divné.

8. To co si snila o tom, zatímco masturbuje jednou (nebo dvakrát) a je trochu v rozpacích. Fantazie jsou chtěl být fantazie, a někdy je nejlepší nevědět, co je ve vaší partnerské historie hledání na Internetu. Karikatury? Čůrat? Karikatury čůrání? Někdo se dívá na to, že věci on-line, a statisticky vzato, musí být někdo, kdo je přítel? Možná, že je to tvoje. Kdo ví. To je v pořádku.

9. To byl v podstatě na mizině, když vás potkal. Pokud se bojuje, nebo ne, dělá skvěle svou práci, rozhodně nechtěl říct. Muži jsou řekl, my jsme měli být poskytovatelé služeb, tak nebude uklouzlo, že vaše poslední rande stálo ho kontokorent poplatek.

10. Jestli je někdy podvedl přítelkyni. Možná udělal hloupou chybu, v minulosti to byla mimo charakter a nechce, abyste si o něm něco míň. Nebo může být hovno sériové podvodník, ve kterém případě je dobře, že ti lhal celou dobu. Bez ohledu na to v případě, pokud to udělal (důraz na kdyby), tak by asi neřeknu.

Napsat komentář