10 Věcí, které Ženy nechtějí Slyšet v Posteli

\

Poslouchejte, pánové, tohle je pro tebe. Možná je to kruté, ale dokonce i když jste celkem bože v posteli, to je slovní chybička, že budeme replay pro naše holky. Vyvarujte se „kluk, který křičel Mami“ a zakázat tyto 10 řádků z vašeho dirty-talk knihovna.

„Kdo je tvůj táta?“

Je to děsivé, klišé, a okamžitě nás nutí myslet na naše drahá starý tátové, což je samozřejmě celkem nechutné. Navíc, když už se to tam chceme být zacházeno jako špinavou partner v trestné činnosti, není nováček.

„Co teď, ty jsi plakala?“

Možná je to proto, že tě milujeme, možná je to proto, že jsme nikdy neměli lepší orgasmus v životě, cokoliv. Nezáleží na tom, co naše slzy znamenají, stačí být ohleduplný.

„Jejda, vypadá to, jen jsem dal můj muž máslo na toast dívka.“

Za prvé, nejsme visí ven na váš dům bratrstva, takže snažte se mluvit jako muž-dítě. Pravděpodobně to bude kazit náladu, ale pokud musíte nám říct, že jsi měla orgasmus, než jste doufali, řekni to rovnou.

„Um, myslím, že vaše Teta Flo je ve městě.“

Hádejte, co? Pouze naše Skvělá Teta Mildred by se to tak nazvat. Být dospělá a snažte se dělat vědu o tom, nebo budeme předstírat, že máte vši a nikdy mít sex s vámi znovu.

„No, to bylo zábavné.“

Když jsme s tebou spát poprvé, nemůžeme pomoci, ale zajímalo, jestli jsme jen další zářez na pažbě. Takže když si jízlivý komentář, zvláště pokud je to následuje šílený tahanice za své trenýrky, je jisté, že nás vystraší.

„Vaše bříško je tak měkký.“

My to rád, když vám pochválit naše těla, ale měla by sis být jistá, že je to část jsme hrdí na to, než budete chválit ho v posteli. Nezáleží na tom, jak moc zbožňují naše křivky, kreslení pozornost na něco můžeme být nejistí prd, naše libido suché.

„Chvála Pánu!“

Totéž platí pro jakékoli jiné božstvo. Bez ohledu na to, co si myslíte, že sex je opravdu žádný čas, aby se náboženství. Pokud samozřejmě budeme předstírat, že zlobivé Katolická školačka.

Další ženské jméno.

Tohle opravdu nepotřebuje žádné vysvětlení, takže pojďme se přesunout na tom, jak můžete dělat to na nás. První, omluvit. Pak, omluvit. Pak masáž těla.

„Ššš!“

Vážně? Buď jsme se obrátil hlasitost, protože chceme, abyste věděli, jak dobře se cítíme, nebo jsi jen úplně foukání naší mysli. Opravdu nás chtějí uklidnit?

„Vadilo by vám, kdyby moje spolubydlící k nám připojí?“

Sakra jo, máme mysli. Nic dělá náš blbec detektor jít pryč jako návrh improvizovaný trojku. Není to tak, že jsme nutně i proti ménage trois, ale chceme být zatraceně jistí, že víme, čí hraní hry předtím, než jsme se do naha.

Napsat komentář