10 Věcí, Které Ženy Řešit, Že Muži Nikdy Nepochopí

1. Catcalling. To je šílený, jak často se ženy se catcalled. Je to hraniční konstanta, pokud žijete v Aljašské divočině. To je tak daleko od mužské zkušenosti, které nemohou ani pochopit, co by to mohlo být.

2. Co gynekologem jmenování je i líbí. Pánské prohlídky nechápu, uh, invazivní, dokud hit 50, a dokonce i pak, máme jednoho lékaře, který dělá celou prohlídku. Ženy mají zvláštní lékař jen pro jejich ženské části. Nemůžu ani pochopit, že se kniha dvě návštěvy lékaře, jen tak někdo zvládne moje nádobíčko a pak řekl: „Zdá se mi to dobré, sportu.“ To není, dokud se čekat doma na svého partnera, aby se vrátila od gynekologa, že jsi konečně uvědomit (hodiny později), jen, jak zapojit je.

3. Něco o období. Nemyslím si, že existuje nějaký ekvivalent, který by pomoci mužům pochopit období. Nejhorší věc, kterou se musíme zabývat, je zapomínání setřást po čůrání. Vidět vás v reálném bolest a strávit den v posteli, je téměř dost pro nás, aby si to, ačkoli.

4. Sakra, to se zdá být menstruační křeče. Můžeme pochopit, svalové křeče. Nemůžeme pochopit, spalující bolest, která kurzy přes vaše abs je to tak vysilující, který chcete volat, že je nemocný. Jednou jsem se probudil s opravdu špatný charley koně.

5. Tampóny. Jen nosit na dva týdny z měsíce, a pak běžet na záchod, když je potřebujete? Můžete cítit, je tam celou dobu? Jak můžou vůbec fungovat, mechanicky?

6. Tělo-vlasy údržbu. Holení naše tváře je náročné. Nemůžeme si představit holit celé dolní polovině našeho těla. Právě sledujete holení z nás dělá zajímalo by mě, jak jste neustále pokryta Band-Aids.

7. Make-up. Zdá se, že pět až šest různých fázích make-up aplikace, a my nejsme tak úplně jisti, co každá z těchto fází se skládá. Ale probudí o hodinu dříve, nezní jako něco, co bychom chtěli dělat. Sledoval tě, dát to na, je vyčerpávající.

8. Sexistické spolupracovníky a šéfy. Nikdy nebudeme rozumět, že přišel o práci, protože náš sex, nebo že se očekává, že zůstat doma s dětmi. Nebo jsou placeny méně za stejnou práci. A teď jsem naštvaná na účet pracující ženy po celém světě.

9. Plíží plíží se na vás. Chápeme, naskakuje husí kůže. Jsme jen nechápu, naskakuje husí kůže, že udeří na nás příliš moc, a ne nás nechat o samotě. I rozmáchlý dívka v baru, nebude, aby nás pocit, že jsme v nebezpečí. Dokud jsme opravdu vidět podivín následovat vás kolem obchodu s potravinami, nikdy se nedozvíme, jak znepokojující je to opravdu.

10. Vagíny. Chceme, aby pochopili, vagíny tak špatně, ale tam je jen tolik děje tam dole. Jsme se nikdy přestat učit.

Napsat komentář