10 Věcí, Latinas nechtějí Slyšet v Posteli

1. „Řekni něco ve španělštině.“ To je sex, ne španělštinu, a nejsem Rosetta Stone.

2. „Říkejte mi taťko.“Ano, protože já jsem tak těžké teď, když jsem vám říkat „tati.“ Ew. Těžké předat to, díky.

3. „Oh chlape, ty jsi fakt úžasná.“ Nechci být příliš hrubý, ale prosím, přestat, když jste pozadu.

4. „Vsadím se, že jsi taková zrůda v posteli.“ To se obvykle stává, jako jste tahání vaše oblečení off, nebo když jste spali. Říká mi, že jsem jako sex koťátka můžete vidět v Internetu porno, neznamená, že jsem víc nadšená, aby s vámi měla sex. Nikdo nechce žít až do těchto očekávání.

5. „To je v pořádku mami, jenom tak.“ Počkej, co?*otřásla se* viděls to v pornu? Aw, vám udělal, že jo? No, pro tip ode mě pro vás: Volání dívka, „matka“ v posteli není nic pro ni.

6. „Mmm, miluju dáma s extra maso na ní.“ Nic jako být ve srovnání s kusem steaku. Opravdu se mi líbí, jak vypadám nahá, děkuji!

7. „Jsi jen tak dobrý, jak jsem očekával.“ Mám být polichocena, že ve chvíli, kdy si vybral mě z vás měl nápad, jak velký bych být v posteli? Pokud to je jak ty komplimenty, tak to děláte špatně.

8. „OMG! Mám perfektní píseň.“ *zapne Pitbull* NOOOOOOOOOOOO. ABY TO ZASTAVIT, TEĎ. Nepotřebuju poslouchat „Latino“ hudba, aby si to, a opravdu, pokud budete trvat na tom,, že, prosím, vybrat nikoho jiného než Pitbull. Já tě prosím.

9. „Jsem rád, Latinas. Jsou tak exotické.“ Ding, ding, ding! To je vítěz pro Rasistické Bingo! Přijďte si cenu.

10. „Nemůžu uvěřit, že jsem konečně nabral Latina.“ Hm, dobré vědět, nebyl jsem nic víc než položky na kříž oficiální Sexy Krát Seznamu. Jsem rád, že jsem mohl pomoci. Teď, prosím, jdi pryč a nikdy mi zavolej znovu.

Napsat komentář