10 Životních Lekcí Jste se Naučili Od 90. let Sitcomy

90s Things' /

Když jsi byl dítě, vždycky jsi věděl, když jste naladěni na „speciální díl“, nebo viděl herci seznámení se s „ale já ji hraju na TV,“ že věci jsou asi dostat skutečné. Vaše mysl bude okraden o svůj mladistvý idealismus a podal vážné životní lekci. Zvažte to Tao 90. let Sitcomy.

1.Zachránil Belltaught si, že někdy nejnebezpečnější drogy, nejsou ty, které bych nečekal.Hodně sitcomů měl díl, kde někdo musí říct ne jointa nebo cigaretu byly předány ve škole koupelna. Ale no tak, všichni jsme šli přes D. A. R. E. program. Saved by the Bell učil nás, že i věci si můžete koupit v obchodech může být zneužit, a poté, co viděl Jesseho „jsem tak nadšený. Já se tak bojím!“ freak-out, jsme se také dozvěděli, že tam je žádná zkratka k úspěchu. To je také jediná epizoda, ve které a. C. Slater dostane strach. A to něco znamená.

2.Fresh Prince of Bel Airtaught vás, že máte rádi, může vás opustit, ale lidé, kteří tě skutečně milují, budou se držet kolem bez ohledu na to, co.V „Papa‘ s Got a Brand New Omluva,“ epizodě, kde Bude otec přijde na návštěvu a slibuje, že Bude zase s ním, všichni plakali, když Se uvědomí, že jeho táta odešel bez něj, otočí se, Strýček Phil, a přes praskání hlas, ptá se, „Jak to, že mě nechceš, vole?“ Pořád plakat, když jsem doma nemocná a tato epizoda je na. Jen proto, že někdo je pro vás důležité, neznamená, že jsi pro ně důležité. Najít váš Strýc Phil.

3.Plné Housetaught si, že vypadá dobře v bikinách pro Kimmy Giblere je pool party nestojí za ohrožení zdraví.Uděleno, to nejhorší, co se stalo v této sezoně čtyři epizody, „Tvar,“ bylo to, že D. J. Tannerové nějak spadl z běžícího pásu, protože byla omámená, ale stále. Mohli jsme přešli některé těžší nebezpečí poruch příjmu potravy, ale když vaše cílové publikum je parta dětí, se to dostane poselství.

4. Boy Meets World učil, jak proces nečekané úmrtí člena rodiny.Pan. Feeney mě naučil všechno, co jsem se kdy naučil, včetně této hluboké lekci o nevyhnutelnosti smrti. „Budeme Mít Dobrý Čas Potom,“ tuhý-chlap shawnův táta ukazuje se říct, že konečně chce být v shawnův život, ale Shawn mu nevěří (asi viděli, Fresh Prince epizoda). Místo toho, křičí na svého otce, který okamžitě má infarkt, a pak umírá v nemocnici. I když nebyl nejlepší otec, Shawn stále bylo těžké říct sbohem, a musí se vypořádat s pocitem viny, jeho poslední slova jsou zlí. Nebyla to tvoje chyba, Shawne! NEBYLA TO TVOJE CHYBA.

5.Sedmý Heaventaught o všechno smutné, někdy.Jsem si jistý, že něco hrozného se stalo na každý díl této show. Bylo to hodně situační a trochu komedie. Lucy potratila, annina matka zemřela v Camdens dům, zatímco je na návštěvě, a slzy tekly volně všem z očí. Co to naučí nás? Že někteří lidé mají velmi smutný život a měli bychom být na ně milá.

6. Rodinné Záležitosti vás naučil, že některé věci jsou mimo vaši kontrolu a vy budete muset nechat jít. Když Carl zápasí s pocitem viny, selhání zachránit starší rukojmí od výstřelu bytí v „Měl jsem Něco Udělat,“ dozvěděli jsme se, že v této malé bláznivé situační komedie nazýváme „Život“, některé věci jsou mimo naši kontrolu, a děláme to nejlepší, co můžeme v tuto chvíli. Nemůžeme žít v minulosti.

7. Rostoucí Bolesti tě učil o důsledcích pití a řízení. Žít až do „bolesti“, část jeho názvu, viděli jsme následky pití a řízení při Carol Seaver přítel, Matthew Perry (NE, že hraje sám sebe) zemře při nehodě, které se dalo vyhnout v „Druhé Šanci“. Nepijte a řídit, a také Přátele, může být alegorie na nebe.

8. Moesha tě učil o hrozbě znásilnění. Ze všech sitcomů, co tam chodí, tato show opravdu, ale opravdu tam šla. Samozřejmost, epizoda „Hrozná Věc se Stalo na cestě College“ se s ní vypořádat zdrogován a téměř znásilněna, ale Brandy nás naučil, že ne každý může být důvěryhodný, dokonce i lidé, si myslíme, že víme. Také, nesměla jsem se dívat na tuto epizodu, protože jsem byl, jako, 8, a moje máma převrátil, když náhledu přišel, ale nic se bude držet mě od sledování bláznivé epizodě Moesha tak jsem se na to dívala v jiné místnosti.

9. Kenan & Kel učil, jak se rozloučit s přáteli. Je tam ten moment, v „Bye Bye Kenan“ když Kenan má přesunout do Montany, a on a Kel mluví k sobě na vysílačky, zatímco Kenan zahání tak mohou protáhnout své sbohem tak dlouho, jak je to možné. Najednou, vzdálenost je příliš velká a ty jsi jako, „JAK JSOU ti LIDÉ ŽÍT SVÉ ŽIVOTY, ANIŽ by se NAVZÁJEM?“ Samozřejmost, Kenan vrátil, ale každý má přítele, který se odstěhoval, a že dobrý-bye mohl být poslední chvíli jsi měl někdy s nimi, zejména v případě, že se odstěhoval před AOL Instant Messanger byla věc. Poklad vaše přátelství, než jsi nechal stát na ulici s fuzzed-out walkie-talkie.

10. Doogie Howser tě naučil, že občas není žádná správná odpověď. Všemi oblíbený nezletilých lékař měl rozhodnout, který pacient by si transplantaci srdce v „Dělat Správnou Věc … jestli Víš, Co To Je.“ Aby se to zkomplikovalo, pacient Doogie ručí za to nechce přestat kouřit. Vinnie to shrnuje nejlépe na konci epizody, když říká, „myslel jsem, že když jsi udělal správné rozhodnutí, že jste měl dobrý pocit.“ Někdy ne, Vinnie. Někdy ne.

Napsat komentář