10 Způsobů, Sex Je Lepší, Když Jste v Dlouho-Vzdálenosti Vztah

1. Pokaždé, když jste spolu, jsi nadržený jako kurva. To je nemožné pro vás být nemocný jeden druhého, protože jste se minuli příliš mnoho. Když jste konečně spolu, nemůžete udržet vaše ruce pryč od něj.

2. Ani tě nezajímá, že je to totální deka prase a občas záškuby. Můžete se podívat minulosti vše, protože jste konečně trochu lžíce svůj velký lžíce.

3. Víkend navštívit plány: Pokud vás nebudeme mít sex, co jíte. Pokud nebudeš jíst, budeš mít sex. Všechno horké a zapařené I-minul-jste-sexu opravdu funguje vaši chuť k jídlu. Post-sendvič, jste připraveni, aby se k tomu vrátit, protože jste konečně zase spolu! (Viz ne. 1.)

4. Váš vztah je založený na dobré komunikaci, která se opravdu vyplatí v posteli. Když budete mluvit, on ví, jak naslouchat — což znamená, že když říkáš, že máš rád, když to dělá, aby váš klitoris, on bude dělat, že se váš klitoris.

5. Jste zvládli umění mysli-vyfukování rychlovku. Odjíždíte na letiště za 10 minut a najednou se vaše sentimentální rozloučení otočí do 10 minut vášnivý sex na podlaze vedle svého kufru. Yum.

6. Když nejste spolu, sexuální napětí vede k magické ~sExTiNG~. Sex po telefonu + sexting + FaceTime sex = máte právo se smát kdo říká, že nemusíte mít žádné, když jste v LDR.

7. Ti dělat sexy věci, jako ho překvapit tím, že je nahá v jeho posteli, až se vrátí domů, který dělá máte pocit, že jste roztomilý pár přímo z filmu. Ano, to se opravdu stalo. Ano, ten sex, co se stalo, že v noci bylo neskutečné.

8. Můžete dát 100 procent úsilí do toho, co děláš (*ehm* navzájem) každý. Jeden. Čas. Ví, že má jen dva dny, aby vám všechny orgasmy, tak si věř, že se chystáte, aby si je.

9. Váš sex je plný emocí, hněvu a štěstí a smutek najednou. Miluji tě, budu tě postrádat, proč nebydlíme blíž?! Že moji přátelé, je recept na nejvíce vášnivý sex, jaký jste kdy měli.

10. Fyzický sex je jako vzácný a krásný diamant pro vás: Pokaždé, když se dotknete, je to zvláštní a jiskřivý. Chci říct, opravdu. Na konci dne, je to prostě dokonalé, být schopen fyzicky ukázat jim, jak moc jste vynechal je, místo odeslání „chybíš mi“ textové zprávy.

Napsat komentář