10 Způsobů, Že Podváděl Ovlivňuje Další Vztah

Nechci se chlubit, ale jsem docela expert na to, že podváděl. Tam je jen něco o mě, které dělá chlapi jdou „…kdo?“, když jsou kolem doslova každá jiná holka. Je to zábava! Miluji ho a jsem šťastná. Všechny vtipy stranou, než začnu brečet, že podváděl saje velký. Nejen, že zničit vztah jste byli v, ale ta bolest, s vámi zůstane do příště. To neznamená, vztah trpí, ale to neznamená, že některé věci dějí trochu jinak.

Zde jsou 10 způsobů, že podváděl ovlivňuje další vztah.

1. Nečekejte, že se odrazí zpět. Když podvádění se děje v TV a filmů, jsme bavil a naprosto uchvácen. Ale můj bože, jestli se to skutečně stane IRL je to zničující. To je v POŘÁDKU být zcela roztříštěné. To je v POŘÁDKU být hořké a vztek, a v posteli několik dní. Špatné, špatné, co se stalo, takže si celou dobu musíte před skokem zpět.

A24/Giphy

2. Když to uděláte, budete pravděpodobně brát věci pomalu. Byl jsi spálil před, a nikdo není zájem, aby plnou rychlostí do situace, která z nich dělá zranitelné znovu. Je monogamní, což je věřit někoho, kdo zůstávají věrni, a to bude trvat nějaký čas vybudovat to znovu.

3. Musíte být up-front o tom, jak váš poslední vztah skončil. Pokud jste-hundo, nikdy ohlédnutí, nemůže-i-pamatujte si-jeho-jméno, přes to, že je možné, že jste stále nosí nějaké zbytkové cítí. Samozřejmě, nemusíte začít první rande s „byl jsem podváděl a já jsem vás sledují“ (I když bych vám ovace pokud jste), když se věci začnou získat více vážné, dává heads up může pomoci jim být více pochopení následujících bodů.

4. Problémy z poslední vztah bude čerstvé ve vaší mysli. Dovolte mi být jasné o jednu věc: Tvůj předchozí partner podvádí na vás nebylo, protože všechno, co jsi udělal nebo neudělal. Ale to je přirozené, aby si ty myšlenky. Byl jsem příliš vlezlá? Příliš kritický? Příliš? Tak těžké, jak to může být, je důležité začít s čistým štítem a soustředit se na to, co je správné pro aktuální vztah, vztahy z minulosti.

5. To bylo řečeno, budete pravděpodobně být trochu paranoidní. To je přirozené. Budete věřit někomu, že ho rozbil. Ty někomu znovu věřit, co když se to zlomit? Pečující partner bude zcela pochopit a měl by být trpělivý, když budete potřebovat trochu větší jistotu.

Giphy

6. A možná dokonce nechat strach z paranoidní vás zastavit od mluvit. Ve vztazích, které následovaly ty, kde jsem podváděl, jsem si nebyl jistý, zda nebo ne, že jsem byl nepříjemně s něčím ze strachu, mohlo by se zdát, jako, že jsem jen přecitlivělá. Vaše pocity jsou platné bez ohledu na to, kolikrát jste se spálil, a to je nejlepší, aby říci něco, co dělá vám to nepříjemné hned, než to nechat vybudovat uvnitř vás.

7. Budete neustále srovnávat věci do své minulosti vztah (ne). Kolikrát jsem měla partnery, jako, „já nejsem tvůj ex-přítel,“ je to, jako … dvakrát, ale to se na mě přilepila. Není to fér k léčbě lidí na základě zkušenosti někoho jiného, a ačkoli to je nevyhnutelné, že si všimnete podobnosti a rozdíly, a možná být na pozoru z nich, nenechte ho stát život.

8. Malé věci mohou otevřít staré rány. Budete pravděpodobně citlivý na určité věci v závislosti na tom, jak váš poslední rozchod šel dolů. Nezodpovězenou text, blízké přítelkyně, zrušené plány. Tyto věci jsou pravděpodobné, že se stane v průběhu nového vztahu, ale mohl by hit blízko domova na základě vaší poslední.

9. Pravděpodobně budete ještě dostat naštvaný o svých ex. Dokonce i teď, po letech, jsem se mohl pořád sedět v tomto křesle a dostat sám pracoval přes můj poslední ex, který mě podvedl. Tam bude vždy být detaily a nepříjemných okamžiků předělávka, zvláště pokud se to právě stalo. Je smutný starý vztah, neznamená to, že to chce zpátky, a tak dlouho, jak to není náročné své myšlenky na úkor své nové, aktuální partner bude rozumět.

10. Váš nový vztah bude super. Když je nevěrný bolí, to není zničit vás a nebude vás zastavit od spuštění více než s někým novým. Pomalu, ale jistě, váš nový vztah bude kvést, a váš partner bude cement sebe jako bezpečné, individuální péče, kterou si zasloužíte.

Showtime/Giphy

Napsat komentář