101 Sex Triky Vyzkoušet, Než Zemřete

Yep, did that one last night. Let's try #19.' /

1. Na horké noci, lízat sůl z druhého zpocená těla.

2. Zamlžené sprchu spolu…ale s světla ven.

3. Mlčet celou akci a jen poslouchat svůj dech.

4. Aby misijní sex vášnivější, tím, že balí si nohy kolem jeho spodní nohy a kotníky a přitáhl k němu, jak on strčí dolů.

5. „Kde je má zkrotit rep, ale je to neuvěřitelně sexy: já může dostat opravdu hluboko, hrát si s moje holka má prsa a cítit její zadek buck proti mé boky. To je celkem potěšení těla.“

6. Sedět na klíně úplně nahé…až na boty. Kovbojské boty, jehlové boty, motocyklové boty, cokoliv … jsou tak mocné a sexy.

7. Perfektní orální sex, technika: Předstírat, že jeho hard-na zmrzlinu, která taje rychle. Musíte udržet lízání v různých úhlech, vířící tání klesá nahoru a dát celé vaše ústa kolem lopatka na vrchol.

8. Držte ruce nad hlavu během žena-on-top a okusují kůži mezi podpaží a loktem.

9. Zkuste stát-se-proti–balkon sex. Tam je důvod, proč tato kořist styl je základem každé porno film a X-hodnocené fotografie šíří.

10. „Šel jsem ven s holkou, která odrovnal orální sex zasedání lízání oblasti mezi mé koule a hřídel. To bylo z tohoto světa. Za několik sekund byl jsem tvrdě znovu.“

11. Ležet nazí proti váš muž, zády k jeho hrudi, a povzbudit ho, aby šeptat všechny své špinavé touhy.

12. Mají ho svléknout pomalu a mít čas na políbit a laskat každou část těla, jak to přijde do zorného pole.

13. Dostat chlapa, aby přeskočit in-a-out tyče a požádat ho, aby „hýbat“ s jeho penis. Bude se stimulovat každý zapařené palce.

14. Dát trochu oleje na ruce a proplést prsty. Pak sevření vašeho penisu s dlaněmi a pohybovat rukama nahoru a dolů jeho hřídele.

15. „Dejte mi vědět, že na sobě nemáš kalhotky bere mě za ruku a umístí ji pod sukni.“

16. „Stejně jako jsem se dosáhnout vrcholu, čerpadla moje koule v ruce v čase s kontrakcemi můj orgasmus.“

17. Mít tvůj chlap leží na vrcholu vás a vstoupit do vás zezadu, a pak zavřete vaše nohy tak, že jeho nohy jsou mimo vaše. Je to ideální pozice pro G-bod hlazení.

18. Sjeďte ze silnice a najít odlehlé místo, pak do práce v autě. To je ještě žhavější, pokud můžete slyšet provoz, protože máte pocit, jako byste mohli být chycen v každém okamžiku.

19. Zapněte ventilátor při hřebelcování s kostky ledu. Ventilátor je na ledě cítit extracold proti jeho kůži, a když dáte svoje ústa na jeho tělo, bude mít husí kůži z ničeho nic rozechvělý pocit.

20. Velení své muže, aby zůstal ještě během pejska a přesunout svůj zadek v pomalých kruzích.

Pro ještě více skandální sex triky, na straně 158. září 2006 vydání Cosmopolitanu!

Napsat komentář