11 Důvodů, nezeptal Jste Se Ještě

1. On je bezradný. Pobavit myšlenku, že nemá tušení, tě je něco, ale k smíchu. Možná, že jste mimo jeho ligu, nebo nemá zájem. On by nikdy si myslel, že jste „takhle“ ale on fakt může myslet, že jste „,“ kdyby měl trochu postrčit. Ty by mohly být jedním z těch žen, kde o pět let později, zatímco on je nakupování v oddělení ovoce vybírala, co nejnovější superfruit roku 2021 je (myslím, že to bude hrozny, pozor na hrozny) a je to jako, „Oh, sakra. Ona pro mě měla slabost.“ Ale tam je alternativní tříska vesmíru, ve kterém jsou oba nákupu hroznů spolu, protože jsi vdaná. Možná drop tence zahalený náznak nebo dva, pokud ho máš opravdu užívají na této budoucnosti.

2. On jen chce být přáteli. Věřte tomu nebo ne, někdy muži a ženy mohou být kamarády, a je to jen jako, cokoliv.

3. Je příliš nervózní. Možná chci se vás zeptat, ale bojí se odmítnutí nebo šroubování do svého přátelství, a je to prostě hrát to bezpečné. Tak bezpečná, že to ani nebudu riskovat.

4. On čeká, aby si potvrzení, že řekneš „ano“. Doufá, že budete oba mít jeden příliš mnoho nápojů a přiznat svou lásku, nebo série zany události vám přinese dvě dohromady, rom-com stylu.

5. On je také tak trochu někoho jiného. Mohl by být nedbale vidět pár lidí právě teď.

6. Je to šílená práce. Mohl by mít velký projekt v práci, nebo vzal rok volna, aby batoh přes Evropu, a on nechce nic začít vážně až poté, co se vrátí.

7. On vás drží na zadní hořák. On tě má rád … dost. Ale chce vidět, jak se to vyvrbí s někým jiným. A nikdo nechce vědět, že „druhá volba“, takže je to jen tě vodila za nos tak dlouho, jak on může.

8. Je to sociopat. Má rád jen tě využívá, protože je kontrolující a manipulativní. Je to pravděpodobně (doufejme) ne tohle, ale je to jistě možné.

9. Jeho přátelé mu to rozmluvila. Ať už je důvod jakýkoli, je to na vás, ale jeho přátelé mu dali pauzu. Pravděpodobně představen nějaký divný, svévolné, ale mysl-vyfukování „pravidlo“ do jeho života, že on je nyní následující. Tak on si myslí, že musí čekat X množství času, nebo stanovit Y množství kontaktů.

10. Má slabost pro své přátele … nebo možná měl věc. Je možné, že vás máme pár společných přátel a on jen nechce, aby věci komplikovat.

11. Jeden z jeho přátel s názvem „zabírám.“ Představa, zamlouvám si člověk zní trochu nechutně, ale je to opravdu chlap, je způsob, jak říkat, „Hele, ta holka se mi líbí hodně, ale můžu ti říct, že tě má ráda … můžete mi, prosím, šanci jí dvořil?“ Kromě mnohem méně formální.

Napsat komentář