11 Důvodů, Pregaming Je Lepší, Než Skutečné Strany

1. Ušetříš balík peněz. Je to způsob, jak více finančně efektivní jít na láhev vodky a pomerančové šťávy, než je získat slizzored na pět předražené koktejly. Čtyřicítky jsou jako 3 dolarů každý. Nesnažte se předstírat, že jste více než 40 let.

2. Jste se svými nejlepšími přáteli… a ne ramínka. To je jen základní skupiny — ty, které mají tajný jazyk — který bude brzy zcela ZNIČEN ta otravná holka, Rachel, kdo jste setkání v klubu. Jak já nenávidím tě, Přítel přítele Rachel.

3. Nemusíte čekat na dlouho, koupelna linky. „Je to linka?“ ptáte se v Da Klubu, v naději, že Bůh to není. „EHM, JO,“ odpoví debil cestu před sebou, než tahání její přítel v koupelně a strávit 20 minut, dát na lesk na rty, zdánlivě netuší, že zrcadla existují v místech, kromě koupelny.

4. Nemusíte náhodné týpky, broušení všechno ons. Víš, jak budete mít jen jedno přání od džina? Nemusíte ji použít na přání, aby se tento odporný muž s bradkou by se přestat snažit, aby třít ptáka na zádech. Yay!

5. Můžete si vybrat hudbu. Jinak známý jako Beyoncé je self-titulované album na repeat. Když jsem chodit do jeden bar, kde jsou dostával David Guetta, přísahám Bohu, že jsem se přikrýt sám v novinách a jít bydlet pod most.

6. Ne hlasitý dav. Můžete mít v reálném odvoz bez křičení na lidi.

7. Ne čekat milion let na nápoje, zatímco barman slouží lidé, kteří přišli do baru po vás. Ok. Já to chápu. Myslíte si, že holka s Ke$ha vlasy jsou hezčí než já, ale čekal jsem asi 15 minut, zatímco ona prostě přišla a okamžitě jí PBR. #ne

8. Nemusíte šaty pro muže. Samozřejmost, už nikdy nebudete muset šaty pro muže, ale vím, že když jdu ven, které hledají Muže Testovány, Man Schválené, je vždy v zadní části mé mysli. Když jste pregaming, můžete nosit tepláky. Nebo čupřina. Nebo nějaký šílený high-módní oblečení, že chlap by nikdy dostat. Nebo za barel a podvazky, pro všechny své přátele péče.

9. Getting-ready-to-go-out rituál s vašimi BFFs je největší zábava, část noci. Tam je něco velmi primitivního a uklidňující o sdílení zrcadlo s blízkým přítelem, zatímco vy oba dát na make-up. Můžeš být unapologetically sami — tím, že budete rozebírat do posledního detailu vaše oblečení a vlasy, být tak hloupý a povrchní jako vaše srdce touží, bez obav, že budou souzeni.

10. Jste strávil všechny pregame mluví o tom, jak úžasné párty bude, a teď to bylo neskutečně vybudoval. Nic s tím dlouhém očekávání se ukázalo být tak zábavné, jak chcete, aby to. (Viz: Nový Rok Eve.)

11. Dostanete jen správné množství opilý. Na vzácné příležitosti, někdo se ožere se během pregame, prostě stočit do jejich utěšitel, zatímco všichni ostatní jde ven a pak se probudí 18 hodin později s vousy jako Rip Van Winkle. Ale obecně v pregame, nikdo je tmavě opilý, přesto, kde slzy a bojuje a texty na vaše „Není Text“ stát. Každý je v tom, že světlo, magické dvou-nebo tří-pít opilý fázi.

Sledovat Anna na Twitteru.

Napsat komentář