11 Důvodů, proč Jsme Všichni Randit s Klukama Jsme se Ani nelíbí, Že Moc

Každý se setkal s někým, kdo vypadal jako celkem Gosling a pak, o několik měsíců později, přidal se všechny negativní věci, o osobě, a přemýšlel, Co se. . Kurva. Proč jsem začal chodit s jednou osobou na prvním místě? A proč, ó proč jsem zůstal s nimi tak dlouho?

Jsou ty lidi hrozný monstra? Ne na všechny. Obvykle, když se to stane mě, ten kluk je pěkný v mnoha ohledech, ale je to velmi zvláštní zápas pro mě. Tyto jsou skoro všechny důvody, proč jsme se zůstat s někým, kdo není ani blízko, aby náš typ:

1. Jste nudit. Že jsi člověk, že jsi člověk. A vážně nemáte nic lepšího na práci stejně.

2. Eh, že to není nejhorší. Myslím, že to není nejlepší, ale, eh. Cokoliv.

3. Jste příliš líní na to najít někoho jinýho a nechceš být sám. Pokud bych chtěl najít někoho skvělé, to bych musel, jako, setkat se s lidmi. A opustit svůj dům. A dát na kalhoty. Jake žije v přízemí. Boom.

4. Bojíš se, vaše nároky jsou příliš vysoké, takže můžete zjistit, možná byste měli jen vyrovnat. Podívej, vím, že tam venku jsou lidé, jejichž standardy jsou opravdu příliš vysoká, ale pokud to, co hledáte, je „legrační, feministka, inteligentní, pohodový člověk,“ věř mi. Že hovno není příliš vysoká. Je těžké najít i když, tak jsem pocit, že jste na tom.

5. Jsou sooooo pěkné. Chodila jsem s lidmi, než kdo nechtěl jsem se bavit s, jsem si myslel, že voní trochu divné, a jsem opravdu respektovat je jako osoby, ale muž, byli někdy není na mě zlá! To se počítá, ne? Jo?

6. Podívejte se, jsou sexy, OK? Jsou hloupější než kladiva? Absolutně. Ale, víte, prsní svaly a tak. Já jsem jen člověk.

7. Víš, že to není osoba, kterou bude navždy, ale jsou v pořádku. Mohu vidět sám sebe, brát, aby ten, kdo hodil na tři — tři — na různých místech v bytě v průběhu noci? Ne, kupodivu já ne. Ale on je opravdu dobrý burrito.

8. Jsi trochu v depresi. Když máte pocit, smutný nebo v depresi, budete snášet nic, protože máte pocit, jako smetí, tak jako tak. Popravdě, víš, že bys neměl chodit někdo, právě teď, ale bože, lidský kontakt a bože, tak moc pláče.

9. Jsou to dobré rozptýlení. Ze školy, z práce, ze života, od stresu jíst. Je to jednodušší zaměřit se na jinou osobu, a to i v případě, že osoba blooooows, než se soustředit na to, co vás opravdu trápí.

10. Myslíte si, že to bude veselá historka jednoho dne. Já nepodporuji seznamka čuráci pro vtipné příběhy, ale udělal jsem to na nějaké úrovni? Absolutně. Jeho jméno bylo Feťák Dave a já nemám žádné výčitky.

11. Protože se rozešel s někým, je fakt kurva těžký. A to zabere tolik času a energie. Někdy jsem jen čekat, dokud se něco opravdu hrozné, protože pak alespoň to je jako, JO, jo, musela jsem to udělat. Neměl jsem na výběr.

Napsat komentář