11 Flirtování Selže Vyroben Všichni Dvacátníci

1. Spoléhání se na alkohol jako páření/seznamovací techniky. Ano, po který kouzlo první polibek s zamilovanost po pár skleniček šampaňského, napadlo nás, že pití dělá, seznamka, více ~*~kouzelné.~**~ Řez na tři roky později, když jste na nejhorší, nejvíce nepříjemné on-line rande všech dob, a skončit s ním nespala, protože jsi na sračky.

2. Oponování jako pickup techniku. Tam je (snad) malé okno času v životech mnoha dvacítky, během které jsou přitahovány k lidem, kteří, jemně či méně jemně, aby se cítili bezcenné. Ty vole, chodit až k dívce myslíte si, že je hezká a říkám jí, že její zadek vypadá velký v těch kalhotách neznamená, že jste Don Draper.

3. Pouze komunikaci prostřednictvím textu, když ne osobně. Víš. Textových zpráv. Což se zdá zlobit, když děláte něco tak bezvýznamného, jako dát období na konci z nich. Pomocí tonálně-nejednoznačné, tvrdý-k-analyzovat formy komunikace od začátku vašeho vztahu je skvělý nápad pro vytvoření vzájemné důvěry! A to rozhodně nebude dělat alespoň jedna strana chtít hodit svůj iPhone v aktivní sopka!

4. Kácení lidí stejného pohlaví (tj. své „soutěž“) s cílem vyhrát svoji lásku znovu. „Víš, Alison, ne? Nemyslíš, že se divně obléká? A její zuby jsou křivé? Haha. Každopádně, jste super-přitahuje mě teď, když jsem řez jinou holku, ne?“ Ne, stačí vypadat jako debil.

5. Incestní klika seznamka. Jen proto, že to vyšlo na Přátele , neznamená, že to bude fungovat pro vás.

Jste jít očekávají, že takové nádherné nalíčení a rozchody, které bude jen držet skupiny od sebe dočasně, a další věc, víte, že jste se krčí pod stolem se schovává od své ex a jeho nová přítelkyně, kdo se stane být tvůj přítel, a mimochodem, ty jsi chodil se svou ex bratr, a může mi někdo, prosím, přinést si drink pod stůl?

6. Flirtování s kamarádem aktuální nebo ex-přítel. Aktuální: Za žádných okolností. Minulost: Pouze s výslovným svolením. Jinak:

7. Neuvízly v zprávy back-a-dále na webových stránkách datování. V bažině, online dating, tam číhají některých mužů, jako nejnudnější aligátoři všech dob, který se navázat rozhovory s vámi a nikdy vás zeptat ven. Jsou to časově na prd. Mnoho lidí psát „tři limit zpráva“ na jejich profily, aby se zabránilo tyto lidi; doporučuji ti to udělat taky. Nebo jinde:8. Brzy cena za něžnost nebo brzy dotýkat. Být dárce nebo kariérista nedonošené „Dítě“ nebo pasu-touch mid-rozhovor je skutečný nejhorší.
9. Ptá žádné otázky o osobě, že jste na rande. Způsob, jak jít, Sobecký.

10. Mluvit o své ex.

Zejména v tom, že obsedantní, negativním způsobem, to znamená, že část člověka, stále ještě není nad ním/ní.

11. Opilý textové zprávy. Opilý textové zprávy. Opilý textové zprávy.

Sledovat Anna na Twitteru.

Image přes Fox

Napsat komentář