11 Krát nechce Mluvit

1. Jakmile se dostane domů z práce. To asi platí pro každého, kdo jen to byl dlouhý den v kanceláři/TGI Friday ‚ s/uhelný důl, ale nikdo se chce dostat napaden otázky dříve, než oni dokonce mít čas, aby sundat své boty a sednout.

2. Když byl hlad a je jen sedět na večeři. Ano, večeře je tradičně dobrý čas mluvit, ale také, chci, aby moje ústa se soustředit na jíst lahodný steak nebo Doritos Locos Taco. Možná jsem v tom sám, ale moje srdce (a lahodnost faktor Doritos Tacos), mi říká něco jiného. (Vezměte prosím na vědomí, Taco Bell není sponzoring tento příspěvek, jen jako Doritos Tacos.)

3. Když jste v posteli. POSTEL JE MÍSTO, KDE SE MŮŽEŠ USNOUT. POSTEL NENÍ MÍSTO, MŮŽETE JÍT NA VÁŽNÉ ROZHOVORY, KTERÉ NÁS UDRŽÍ VZHŮRU DVĚ HODINY POTÉ, CO JSOU NAD, PŘEMÝŠLET O TOM, CO JSTE PRÁVĚ ŘEKL.

4. Když oba jste se konkrétně dohodli se dívat na film nebo TELEVIZNÍ show. Ano, uvědomuji si, Dvr podstatě negoval čas mluvit mezi reklamy, ale pokud chcete mluvit, můžeme jen sedět a mluvit, a ne dát na Blacklist jen tak můžeme vynechat polovinu dialogu.

5. Když jste zahájit konverzaci s, „přemýšlel jsem…“ To znamená, že jsme asi o to, se hádat o něco, pro které jste si vybudoval skvělé obrany a budeme totálně bortí.

6. Když ho pošlete tupý text. „Musíme si promluvit,“ to jsou čtyři druhé nejděsivější slova v anglickém jazyce. „Zemřeš“ je první. „Ahoj. Jsem Chlap Fierri.“ je třetí.

7. Když je zřejmé, že tohle bude příběh o osmi z vašich kolegů, že je nikdy nepotkal. My jsme 10 sekund, a už jsem ztratil přehled o tom, kdo jsou hlavní hráči.

8. Když má sluchátka. Ne přijít a začít mluvit, za předpokladu, že to bude trvat je pryč a vás zeptat, „Co?“

9. Když je v koupelně. Tohle je prostě divný. Nezáleží na tom, co jsme tam dělali, ale to je čas pro mír.

10. Když se právě probudil. JE TO 6 a. M. MUSÍME SE ZAMĚŘIT NA to si VZPOMNĚL, JAK OBILOVIN FUNGUJE.

11. Když jste nakupování. Ženy milují bavit a podívat se na věci. Chlapi jen se chci podívat na věci tiše. Jsme velmi odlišné, jsme lidi.

Napsat komentář