11 Podzim Problémy Každá Žena Chápe

1. Opustil svůj dům, že máte počasí došlo, a okamžitě si uvědomil, ty jsou rozhodně příliš studené nebo příliš horké. Ale byl příliš unavený na to jít zpátky nahoru po schodech a s tím nic nedělá, protože už šel do posilovny dnes, takže ne, děkuji.

2. Není naprosto schopen akceptovat, že krátké sukně bez punčocháčů jsou již OK. Tak jsem si nosit punčocháče, které jsou všechny v masivní shluk na hromadu mého šatníku a já si na ryby ty, které chci z haldy, a oni jsou pravděpodobně všechny zamotaný a zvláštní? Fiiiine.

3. Chtějí pád přítel tak strašně špatně, ale def nemít vůbec. A pak říkáš, že se ti bude naprosto vezměte si jablko vychystávání, ale haha, prosím, nejste někdy to dělám, no tak.

4. Když se dostanete opravdu nadšená, nosit své oblíbené podzim svetr, ale uvědomit si, že je to pomačkané AF, protože to sedí na dně svetr pile od loňského podzimu. A voní tak, tak divný, tak stačí dát to zpátky na hromadu, aby být nošeny znovu, když budete mít absolutně žádný výběr.

5. Otevření okna během dne, protože je to dobrý pocit, a pak si uvědomil, že žiješ uvnitř mrazničky jednou 6 hodin zasáhne a vy budete muset zavřít všechna okna. Tohle se mi stává každý večer v 8 a tam je prostě žádný lék, který vidím, než se jen dostat blázen každý den a žijí pod deku za všech okolností.

6. Potřebují, aby, jako, 50 vrstev na vaši osobu, takže se můžete přidat a odečíst je po celý den, protože ráno a v poledne a večer a v 10 hodin se všichni divoce různých teplotách.

7. Vaše pokožka je suchá, ale pokud si dal krém na obličej dostane mastný, protože je to suché venku, ale ne, že suchý mimo, ale tak jsi v textury kůže limbo.

8. Opustil svůj dům s dokonale roztomilý vlasy a pak se dostat do práce, vypadá, jako byste byli uvnitř twister ve filmu Twister. Protože je to tak zatraceně ~*Větrné*~ a je skvělé, že to už není kus, ale také, by mohl vítr nebude foukat na vás, jako že se tě snaží srazit do koše na straně silnice? Protože to je rozhodně místo, kde byste spadnout, a to by nemělo být rozkošný.

9. Všechny sandály jsou mrtvý na vás ale vaše zimní boty, aby žádný smysl nosit, a přesto přezůvky nejsou společensky přijatelné nosit venku. Dobrý den, kotníkové boty. Jsi můj jediný přítel.

10. Myslet si, že končí letní čas vyřeší všechny vaše problémy, ale ne překvapení, protože se setmí, asi 3 hod a teď je všechno hloupé. Takže máte v podstatě čtyři hodiny dostat něco udělat během dne, ale nebudete opravdu použít některý z těchto hodin, a místo toho sedět uvnitř, dokud je to 3 p. m., protože se zdá, chladno venku a pak později řekl, „No, tam jde dnes!“

11. Když je 62 stupňů a nevíte, jestli byste měli dostat horkou nebo ledovou kávu. JAK MŮŽEME TAKHLE ŽÍT? Jo, je to nádherný venku také. OK, v pohodě.

Napsat komentář