11 Věcí, Které Jsou Lepší, Když Jsi V Lásce

1. Takže Spotify seznamy skladeb s hezkým zadkem titulů pro ně. Jistě, dělá jednu pro sebe, dát na, když jste připraveni jít do klubu, da (lidé tam stále chodíš? Se da club ještě lidé? Asi, že? Mimochodem, pohybující se na.) je to zábava, ale dělat jeden pro někoho ukázat svou pravou, naprosto nepopsatelný ~pocity~ je další úroveň a hloupě zábavné dělat.

2. Všechny druhy vaření, pečení, přípravě jídla, co jste je jako dvě osoby kulinářské dobrodružství. Normálně jsem najít vaření a pečení naprosto nudné a otravné, protože když jsem se dostat domů já jen chci, aby dát jídlo v mé tváři, že jsem neměl na sekání nebo soté, nebo opravdu ani dát na talíř, ale když děláte ty věci s někým, koho milujete, je to jako, že děláš málo jídla, děti společně. Víte, že můžete také později Instagram a jíst a pogratulovat navzájem na výrobu takové roztomilé věci dohromady přes polibky. Nic se nemůže rovnat. Nic.

3. Můžete konečně sledovat romantickou komedii, aniž by válcování oči, protože jste konečně vím, že je možné, aby skutečně být šťastný. Pokud jsi nezadaná, praštěná komedie s luxusním soundtracky jsou buď jako maják naděje nebo stroj smrti kladivem do obličeje. Ale když jste v lásce s někým, je to tak mnohem jednodušší zjistit, roztomilost v těchto pozemků a vědět, že všechno bude fungovat dobře, protože na tebe vždycky všechno dělá, protože jste tupě v <3.

4. Můžete konečně jako všechny ty Facebook svatební oznámení, aniž by dokonce i malé stopy nenávisti a žárlivosti. Pryč jsou dny, rolování váš Facebook krmiva a šeptá „fuj“ a nechutí kliknutím na příspěvky vašich 19,000 přátele, kteří jsou zasnoubení, jak budete i nadále jíst celý sáček chipsů. Teď, že jste super šťastný s někým, zdá se, méně jako každý pár je potrestat jejich neustálého štěstí, a víc, jako jste součástí skupiny lidí, kteří jsou všichni v hledání lásky a vítězný život. To zní nechutně, ale je to opravdu, opravdu ne.

5. Sex je tak next-level, že je to šílené. Já nic nezlehčuji zábavu, které mohou být měl při šukání s cizincem v putyce po pár koktejlů, protože je super sexy a když budeš vidět ty svaly zase? Pravděpodobně ne v tomto století. Ale když už jsi měla sex s někým, kdo vás skutečně záleží, a opravdu vědět a cítit, ve skutečnosti připojen k, budete rychle začít vidět, že příležitostný sex má určitě rád jíst čerpací stanice sushi, když jste měli sushi v Japonsku — bez ohledu na to, jak dobré to je, vždycky to bude chutnat trochu hrubý.

6. I když všechno půjde špatně v posledních dvou hodinách práce, víš, že to bude OK, protože jakmile se dostanete z práce, dostanete se na vaší osobě. Můžete se dostat křičel na, nebo dokončit něco, co jste se snažili až do konce, ale měl příliš mnoho věcí udělat, nebo se k nim chovali jako blbost zákazníka, ale na konci dne, stále máte nějaký sexy chlap čeká na vás, pravděpodobně se zmrzlinou, takže koho to zajímá.

7. Posílání sms zpráv je jako krásná říši divů plná skvělých vtipů a skutečné důvěry. Místo paniky, protože nechtěli napsat zpět během dvou minut a jsou asi určitě podvádění. To je tak neuvěřitelně příjemné být za to svinstvo a mimo léky jste brali speciálně kvůli tomu.

8. Není nic víc vzrušující, než se dostat lásku svého života dárek, víš, že tě budu milovat. Zatímco všichni ostatní se s vyčerpávající čas nakupování pro někoho, že druh jako druh, je to k nevydržení, ty jsi tak nadšený, aby ho koupit na DVD pořád mluví o koupi ale nikdy vlastně kupuje, protože on je visí ven s vámi po celou dobu, a ani jeden z vás chce strávit nádherný čas uvnitř „Best Buy“.

9. Slyšení jiného páru, Jak Jsme se Potkali příběh připomene, jak roztomilý, Jak Jsme se Potkali příběh je, místo toho, co to používá, aby vám připomněl, což je to, že si nepotkal nikoho, cool a pravděpodobně nikdy nebude, takže #tepláky život navždy.

10. Vidím páry na ulici a byla jako, „Oh, oni jsou spolu tak roztomilí.“ Když jsem v lásce s někým, každý pár jako rozšíření sám, takže jsem rád, „Oh, doufám, že vám vydrží věčně! Přeji krásný den, přátelé!!!“ ale když nejsem v lásce, kéž by všechny páry by se přesunout na ostrov, protože to není cool, aby mi ukázal, že pokud nemohu mít také. Hrubý.

11. Jednání se někdo o svůj mizerný ex vítr kolem uší, jako by to zbytečné větru. Už nezáleží na tom, jestli je šťastný nebo smutný, nebo jeden nebo páry nebo manželé, nebo povýšení, protože on není Váš Člověk. Plus, můžete také za to, že dospělý, který je jako, „Oh, přeji mu to nejlepší!“ A to myslím vážně. Víte, tak nějak.

Napsat komentář