11 Věcí, které musíte Udělat, aby Mít Trvalý Vztah

Pokud budete mít štěstí, můžete se dozvědět něco pokaždé, když opustíte vztah. Jistě, někdy, že lekce je méně „život je krásný“ a více „nechodím EDM DJs,“ ale stále. Poslední AskReddit závit vyzváni, aby uživatelé odpovědět na nejdůležitější věci, které se naučili od minulých vztahů, a výsledky jsou rozhodně stojí za prováděcích s další/aktuální boo.

1. Pokud jsou spáchány na vás, a oni jsou stále na Troud, běh. Dokonce i když váš S. O. se snaží, dělá vtipy o jeho stále na Troud, i když jste v závazný vztah, pořád na to. Misternuttall vysvětluje: „To znamená, že se nudí … a budou se pohybovat na chvíli najdou něco, co se jim líbí víc.“ Smutné, ale potenciálně pravda.

2. Otevřeně komunikovat a v pravém krát. Říkám svým partnerem o tom, co je na vaše mysl a být otevřený o svých pocitech může pomoci pouze váš vztah. To řekl, ham4radio dodává, že přináší ty problémy, když váš partner ještě nejedli nebo oba jste unavení, je super-neužitečné. Šance jsou, jste oba, ne na vaše nejlepší v těchto časech, takže přináší potenciálně ožehavé téma, když karty už jsou skládané proti vám, je třeba se vyhnout. Navíc, toto řešení zahrnuje jíst jako první, což je vždy zábavné, co dělat.

3. Být šťastný s nebo bez vztahu. Bez ohledu na to, co se stane v romantických budoucnost, tráví všechen svůj čas být strach, že skončíš sama pouze výsledky ve vás pocit mizerně. Plus, pokud jste skončili s někým později, strávil jsi celou tu dobu byl vyděšený a smutný, což je trochu škoda. Heya4000 říká, že uzavření míru s možností, že určitě, můžete žít svůj život sám, je mnohem jednodušší, když jste se naučit být šťastný sám.

4. Dát všechny své karty na stůl z get-go. Jistě, je to snadné předstírat, že Kmotr je váš oblíbený film, protože ho chcete, že máte tolik společného na začátku. Problém je, že když to vyšlo s ním, můžete získat spoustu Kmotr-themed dárky pro své šestiměsíční výročí a pak to bude trapné. Prostě skutečné od začátku a přiznat svůj oblíbený film je Mean Girls. Nejen že budeme mít snazší věřit, pokud jste vždy upřímný, budete také až vaše šance na získání Mean Girls-tématické dárky, což je osobní sen téměř všech lidí.

5. Nechci ztratit sám sebe (nebo vaši přátelé), ve vztahu. To je normální, aby vyhovoval vašim dokonalý člověk a chci trávit čas s nimi a je sama navždy, ale to není zdravé dlouhodobě. UnlikeMyself říká, že udržet své přátelství a koníčky bude vedle vašeho vztahu vám pomůže udržet si dobrý pocit bez ohledu na to, co se stane. UnlikeMyself vysvětluje: „vztah s vaším TAKŽE bude mít prospěch, když obě strany mají plný osobní život. Odvoz bude lépe, být šťastný, budete více zábavné být s, a nebudete dát všechny zaměřit se na svůj vztah.“ Plus, když to skončí, váš život bude stále plná lidí, a zábavné věci, které dělají radost.

6. Vážně, nechci ignorovat červené vlajky. Slyšeli jsme, že lidé říkají, že to celou dobu, ale pak jsme se ignorovat to, sakra, z těch vlajek, tak jako tak. Donkey_Xote říká, „Červené vlajky jsou snadno přehlédnout, když všichni vidíte, je vzrušující nový člověk s všechny tyto skvělé věci o nich.“ Jsou zaslepeni, jak někdo, kdo je osvěžující a cool, ale také být si vědom, že budou mít červené vlajky, protože všichni lidé dělají. Trik je přijít na to, jak ty červené červené vlajky jsou, a zda nebo ne to je moc červené pro vás zvládnout.

7. Nebojte se usadit. Hodně lidí vám řekne, že to vyřešíme, a to je super-platný, ale tak je usadil do určité míry. Wizardidit vysvětluje: „Existuje sedm miliard lidí na světě … nikdy nemůžete s jistotou vědět, že to, co máte, je to nejlepší, co jste mohli najít. Takže láska je rozhodnutí říct „To je dost dobrý. Jsem spokojený a nemám potřebu hledat další.“ Plus, „dost dobré“ může být opravdu, opravdu dobrý.

8. Jen proto, že někdo vypadá dobře na papíře, neznamená, že jsi někdo. Všichni jsme měli kluky, kteří odškrtnout všechny správné krabice, ale stále nám zanechal pocit, jako bychom byli vyřízení stejně. Je to hrozné, protože můžete skončit pocit, že jste příliš vybíravý, protože jak chcete někoho lepšího, než je ten typ chlapa, většina z vašich přátel by zabíjeli, aby mohli být s? SpeedPeeler dá to nejlepší, říká, „Jen proto, že váš partner má všechny vlastnosti, které, na papír, by mohl vytvořit perfektní budoucnost … to neznamená, že byste měli obětovat přítomnost.“ Pokud nejsi spokojený, nejsi šťastný.

9. Někdy se váš „typ“ je nesprávný typ. Sha_of_Depression říká, „jsem jako blázen. Bláznivé dívky nejsou dobré v dlouhodobém horizontu.“ Pokud víte, váš typ je špatné pro vás, zkuste datování úplný opak, jen aby viděl, co se stane.

10. Pokud nejste spokojeni, je tu žádné magické „správný čas“, aby to ukončila. To dává smysl, aby váš rozchod musí být perfektně načasované, ale že ideální čas skoro neexistuje. A i když to neexistuje, OrangeGills konstatuje, že „Čekání na ‚správný okamžik‘ vezme [o] věčnost, není tam žádný dobrý čas to udělat.“ Tak to prostě udělat.

11. Pokud se budete cítit, jako že nemám právo na své pocity, nechte je jít. Pokud se někdo snaží říct, že byste neměli cítit bolest, když oni jen ublížit, nebo nikdy se chce omluvit za to, že dělá něco blbě, je lepší prostě odejít. Nemůžeš trénovat, aby někdo pochopit, že vaše pocity ohledu na to, a vy si nejste zátěž, protože máte pocity. Plus, je to zcela možné, že další osoba, kterou datum by to nikdy neudělal. To čekání stálo za to, že osoba.

Napsat komentář