11 Věcí, které nedělat Při Sprchování Dohromady

1. Nepoužívejte čůrat na někoho, když jsou jako, „Hej, čůrat na mě.“ To není vtipné nebo roztomilé, a bude pravděpodobně mít za následek, že jste udeřil, zatímco nahý a kape. Kdo chce, že? Já ne, ale udělám to, pokud budu muset/am počůral.

2. Snažte se, aby monopolizovat sprchou, i když je to lákavé. Hele, když jsem ve sprše, chci být blízko místa, kde voda je, jinak proč jsem ve sprše? Řekl, že se střídají jako jste sdílení zmrzlinu, protože jsou zřejmě zatracená zima.

3. Nikdy nepodceňujte, jak je to těžké pro někoho jít dolů na vás, aniž by to okamžitě mění v waterboarding situace pro ně. Čest této praxe. To není snadné.

4. Jen proto, že jste šíleně zamilovaná, že se sprchuješ s neznamená, že to je v POŘÁDKU dívat se na ně jako na hromadu sto dolarové bankovky na stůl vyrobený dort. A pokud se chystáte dívat, alespoň mě banda, zatímco vy to děláte. Oh, ale zavřete oči. Jen jsem si uvědomil, možná jste si mysleli, zíral přitom bylo OK, ale ne.

5. Pokud se vám prd, budeš muset odejít. Právě jste. Ze všech míst, kam můžeš prdět, tohle je prostě příliš malý na to být nic, ale hrubý. Byeeee.

6. Nechci zasahovat do jejich skutečné mytí svého těla. Ano, ano, je to super sexy, ale někteří z nás mají zadky k mytí, tak, prosím, držte tápání na 30 sekund.

7. Pokud máte sex ve sprše, snažte se, aby se mýdlo uvnitř její pochvy. Tohle není vtip. Mohla by získat kontaktní dermatitidy, jestli je alergický na některou ze složek v mýdlo, které by mohly způsobit svědění a pálení, a může dokonce zahrnovat museli zacházet s steroidní masti. Nestojí to za to.

8. Žádné pískání, žádné pískání, žádné pískání. Pouze vrazi pískat ve sprše, a oni se obvykle otřel krev ze svých zbraní, jak to dělají, tak prosím přestaň. Ty jsou plíživé nás.

9. Nezlob se, pokud se iniciovat sex a nejsou do ní. Technicky vzato, oni sem přijdou, aby se skutečný sprchový kout. Někdy to bude super hot tam a jindy se prostě chcete být schopni umýt podpaží v klidu. Respekt.

10. Snažte se spadnout v lásce s tím, jak úžasné je sprcha s někým, koho jste blázen. Já vím, je to doslova devět úžasné věci v kombinaci a oba jsme tak roztomilé, ale mám v práci za 20 minut a můj zadek vypadá jako sušená švestka.

11. Voda není lubrikant. A víte to, takže ani to nezkoušejte .

Napsat komentář