11 Věcí, Kéž bych se Naučil v Sexu

Zeptejte se kohokoliv, co si pamatují ze sexu, a oni ti dám prázdný pohled a mumlat něco o AIDS. Podle 2014 zprávy z AMERICKÉHO Centra pro Kontrolu a Prevenci Nemocí, 83 procent sexuálně zkušené dívky ve věku 15 až 17 řekl, že ještě neobdrželi řádné sexuální výchovy až potom, co už ztratili své panenství. To je téměř každý.

To, že postava není to překvapivé, když si myslíte, že jen 22 škol v USA a District of Columbia dokonce vyžadují školách vyučovat sexuální výchova, 33 států a District of Columbia požadovat, aby studenti, aby se učil o HIV/AIDS, a mizerných 19 státy vyžadují, aby jejich sexuální výchovy, aby být přesné, jehož definice se mohou lišit.

Stejně jako mnoho lidí, sotva si pamatuju, jak můj sexuální výchovy třídy (a já jsem také docela jistý, že můj učitel vypadal jako Trenér Carr z Mean Girls). Pokud já si pamatuji, požádal nás, abychom se ho zeptat nějaké otázky, které jsme měli o sexu, a všichni jsme se jen zasmála a dívala se na naše boty, dokud byl čas, aby se dozvěděli o významu jogging. Zde je 12 věcí, kéž bych požádal o, nebo ještě lépe, prostě by mi to řekl.

1. Můžete říct ne, i když jste původně říkal, že ano. Jsme všichni učili „ne znamená Ne“, ale nikdy se opravdu učil, že můžete začít mít sex s někým, protože jsi chtěl mít sex s nimi zpočátku, ale pak si to rozmyslíte a je to OK. Je to tak důležité! Nemůžu vám říct, jak mnoho žen, které jsem mluvil s, kteří mi řekli, že měla sex jen s někým, protože by už řekl, že ano, a cítil, jako by nemohla změnit jejich mysl od tam.

2. , Že byste neměli dělat nic nechcete dělat, jen protože máte pocit, že vás chtějí. Všichni jsme vzhledem k těmto podvědomí odpadky zprávy, že kluci chtějí sex a pokud se nám nepodaří dát jim to, budeme puritáni, nebo jim dát modré koule. Je to všechno tak soustředěný kolem ujistěte se, že jiná osoba dostane, co chtějí, když jsme se možná nebude chtít stejné věci. Nemůžu říct, jak moc jsem si přál, abych věděl, že je to v POŘÁDKU říci ne na něco sexuálního jen proto, že jsem opravdu nechtěl, aby to udělat. A že když se chlap mi nadávala za to, že byl debil a bylo mi líp.

3. Že se můžete dostat pohlavní nemoc z orálního sexu. Muž, bylo to není učil na vše. Nejen, že je orální sex obvykle nikdy uznal, že jsme se nikdy dokonce řekl, že „se počítá“, takže jak můžeme vědět, že můžete získat Std od dávání a přijímání orálního sexu? Oh, a mimochodem, můžete získat STD od obdržení orální sex. Přísahám, že jsem nevěděl, to až příliš nedávno, a to by bylo užitečné vědět, jak dříve.

4. Že LGBT sex je věc a co to přesně je. Vím, že je to myšlenka, že bychom neměli vědomí, LGBT sex jako sex, ale všichni víme, že nemůžete „gayem“ a že ne uznává tolik částí sex je opravdu největší problém se sexuální výchovy. Tam budou děti na 12 kdo, jo, možná to není znát jejich sexuální orientace v čase, ale v době, kdy začnou souložit se bude buď vědí, nebo přijít na to ven. A pak, že budou mít ponětí, jak něco udělat, nebo jak být řádně chráněna. A to je opravdu, ale opravdu na hovno.

5. Doslova něco o tom, jak masturbuje. Pro lidi, jak masturbovat je víceméně daný. Váš penis bude těžké a pak víš, co máš dělat. Pro dívky, jsme nejen není řečeno, že to je věc, ale my nejsme dokonce řekl, co cítí dobře, nebo jak to udělat. Nemluvě o tom, že pokud některé z těchto škol se budou učit o abstinenci v sexu, masturbaci by mělo být naprosto učil! Co mají lidé dělat s jejich zuřící hormony a ladyboners? Tiše číst? Ne. Nemluvě o tom, že učil o vzájemné masturbaci by všechno smysl ve světě! Je to skvělý způsob, jak se dostat pryč, se dostat blízko k někomu, a také asi není smluvní Pohlavně přenosných chorob, nebo otěhotnět. Win-Win.

6. To, že většina žen nemá orgasmus z pronikání sám a je to OK. Pokud něco, razantní sex nemusí být tak skvělé pro ženy vůbec, což je důvod, proč jste vidět tolik TV sex scény, kde ten chlap ztratí své panenství, a je tak nadšená, a holka jen sedí tiše, který si přeje, že jsi doma podřimuje. Ale tak mnoho mladých žen je tak těžké na sebe za to, že mysl-vyfukování vaginální orgasmus, když to je jen zřídka, pokud vůbec skutečná věc, která se stane. Bylo by dobrý vědět, že v té době.

7. Vysvětlení o různých možností antikoncepce a jak efektivní každý z nich je. Jo, víme o pilulky (druh) a o kondomy, ale ne o Iud a další antikoncepční formy.

8. To, že ženy mohou mít sexuální bolesti a problémy, a že to není jejich chyba. Znovu, protože těla žen jsou mnohem složitější, než muži a média nikdy opravdu nám říká, že jsme opravdu žádný způsob, jak vědět, že věci, jako je vaginismus (což může způsobit, že vaše vagina zblízka, nebo si sex opravdu obtížné nebo bolestivé), je velmi reálné a není to vaše chyba a věc, kterou můžete požádat svého lékaře o tom.

9. I když se dostanete pohlavní NEMOC, není to konec světa a vy můžete stále ještě najít někoho kdo tě bude milovat. Zároveň je učil, že „pohlavní choroby jsou ďáblovo dílo, a pokud se dostanete jeden, budete jít do pekla“ může znít jako skvělý způsob, jak učit děti o nich, je to vlastně není tak moc. To platí také zpět na „když dáte lidem žádné informace, je to všechno bude špatné informace.“ Pokud vše, co jste učil je, že nebude mít sex, a ne dostat pohlavní NEMOC, pak, pokud se vám nepodaří v tom, že jeden nebo oba z nich, budete se cítit, jako byste mít žádný postih. Ale protože hodně lidí se Pohlavně přenosných chorob, je zcela možné, že to, co dostanete, bude léčitelná, a i když to není zcela léčitelná, stále můžete mít sex a být v milujícím vztahu stejně.

10. Sakra, co se vlastně stane u gynekologa jmenování. Kdybych jen věděla, co kleští byli předtím, než byli chladně a rozpačitě vloženo do mého těla, byla bych míň vyděšená. Což by bylo cool.

11. Že potrat je možnost, a to není tak děsivé, jak to často dělal. Všichni jsme řekl, aby jen se dostat těhotná, ale to se stává, zvlášť, když jsi nedal moc informací o antikoncepci (je to všechno propojené, lidé). Pokud bych otěhotněla jako teenager, to by bylo tak užitečné vědět, že potrat není to děsivé, back-alley-s-a-coat-hanger situace už ale místo toho je to něco, co se stane v zdravotnickém zařízení s vyškolenými profesionály a je tak méně invazivní. Když máte možnosti, bez ohledu na to, co se stane, je opravdu celý smysl vzdělávání vůbec.

Napsat komentář