11 Znamení, Že Mu Chybíš

1. On vám texty světské věci, jen aby ses s ním mluvit. On je na služební cestě a ti o tabulky a prezentace seděl na? Prezentace, které vás absolutně nezajímá? Je to proto, že jen chce, záminku, aby se s tebou dál bavit, i když to znamená, že tě nudím k smrti.

2. Máte nepřijaté hovory v dvouciferných hodnot. Chce jen slyšet tvůj hlas … doufejme, že si myslíte, že vytrvalost je sladké.

3. Byl poslech „písně o tom, že na silnici“ playlist na Spotify. Víš to, protože on prostě společná Cesta „Věrně“ na Facebook. Tento dvoudenní služební cestu opravdu bere svou daň.

4. On odpoví na váš text okamžitě. Sotva jste poslal text, než jeho „…“ bliká na obrazovce. Nebo to nezvedne po prvním zazvonění. Je to v podstatě sedí na jeho telefon na vás čeká.

5. Usne mazlení polštář. Věděli jste jít ven na noc, jen aby zjistil, váš přítel schoulený ve své posteli, objímala polštář? Jo, to je docela vážné separační úzkost.

6. Je to neustále se ptá na fotky. Nechce ani nahé fotky. Jen obrázek vašeho obličeje, což zní trochu divně.

7. On FaceTimes. Při pravidelné telefonní hovor, prostě není dost.

8. Dostane naštvaný na vás, zdánlivě bez důvodu. On vlastně není na tebe naštvaný. Je naštvaný na chybějící ty a bere to na vás tak, že může chybět méně. Má to smysl? Ne. Dělá to stejně? Ano.

9. On má rád Instagram fotku vás dvou od tří let. Jde reeeeeally hluboko dolů paměti pruhu. Musí mu to trvalo hodiny posouvat tak daleko.

10. On začne dělat všechny ty šílené plány na příště, až tě uvidí. Jste v dlouho-vzdálenosti vztah a plánuje utratit tisíce dolarů na limo jízdu přes jeho město nebo šílený výlet na Havaj? Nechte chlapce sen. On jen chce další čas, že uvidí, že jsi zvláštní.

11. On vlastně spí s plyšákem koupil jsi ho jednou na Valentýna. To je, a nemohu to dost stres, největší znamení, že mu chybíš. Kluci, nedělejte to, pokud jsou to opravdu zoufalé. Většina chlapů by to Valentýnský medvěd plněné pod jejich postel. Ale jestli spí s ním, když jsi tam nebyl, to znamená, že je to skutečné.

Napsat komentář