11 Známky Tvůj Nový Přítel Je Mnohem Lepší, Než Vaše Ex

1. Není to emocionální trezoru s polstrovaným zámek budete muset pokusit se dostat do. On vlastně sdílí své pocity s vámi a nemá křičet na vás, dostat pryč, když se budete snažit, aby mu pomohl s věcmi. To, co v pohodě koncept.

2. On nechce, aby vás zajímalo, zda nebo ne on si myslí, že jsi docela rád, je to část vědomostní hru. Protože on vám řekne vše o čase v různých směrech a to i když není přímo říct, máte pocit, nádherné okolí ho obecně, protože on je láskyplný, a ne, že hraje nějakou divnou hru „hádej, jestli jsem nebo nejsem jako ty.“

3. Řekněte mu, že nejste připraveni udělat něco sexuálního a on vám řekne, že to je jeho nejmenší starost. A víš, že vlastně znamená. Na určité úrovni, jste vlastně ani neměl divný pocit, že mu to, protože jsi s ním pro jeho druh, normální srdce, které respektuje hranice jiných lidí.

4. Nemusíš si ho vzít do obchoďáku koupit celý nový šatník, protože vypadá, jako by vypadl z náklaďáku. Nemá nosit oversize skládaný khaki nebo „děláš si ze mě srandu“ tepláky na večeři. Jeho styl je skutečně téměř dokonalá a vy jste nemohli udělat lepší práci, pokud jste se pokusili — a doslova se nemusíš snažit!

5. Ve skutečnosti můžete mu říct, když je něco špatně, místo toho, schovává se to jako královská rodina tajemství, které by mohlo zničit celou zemi. Oh bože já, nesmím to říct můj přítel, že jsem si přál, aby mě pochválila, více, jinak by celý národ bude rozpadat před námi, protože mám všechny tyto otravné potřebuje! Nebe pomoci nám všem! (Ne. Máte potřebuje. Řekni mu to. Protože se pravidla a jste skvěle k sobě.)

6. Ptá se na podělanou cestu, když on je úplně ztracený. Se svým ex, pokaždé, když někam šel, neměl okamžitě rozpoznat, věděl jsi, že bude prostě dál v kruzích nadávání to bylo jen za rohem. Tvůj současný přítel, oh, já nevím, chce, aby ses vlastně dostal tam, kde jsi jít a zeptat se na cestu.

7. Ptal jste se setkat s jeho rodinou, místo aby si od nich jako město, netvor, který žije v laguně. A zeptal se nenuceně, jako by to nebyl žádný velký problém, není to jako, že se hroutí dolů a dělat to, a očekává, že medaili za to, že suuuuch dobrý chlap.

8. Vždycky texty tě zpátky, i když je s jeho přáteli. Jo, jasně, on má život jeho vlastní ale ty jsi součástí! Plus, je to opravdu psychicky dostat zprávu od vás, tak proč by on ne reagovat na to? Jednoduché.

9. Cítí se skutečně smutné, když chybí mu bude něco, co je pro vás důležité. Ať už je to rodinné grilování, nebo výlet s kamarádkami, které jste plánoval na chvíli, když nemůže dělat to, je strašně líto, že nemůžu a udělala by cokoliv, aby se tam.

10. Respektuje každý jeden z vašich potřeb a nikdy dělá budete cítit špatně za to, že je. Každý potřebuje věci ve vztazích, a to jen na tom společně pracovat na splnění těchto potřeb. To není o tom, aby druhá osoba pocit, že jejich potřeby jsou opravdu hloupé a říct jí, že jste „nechápu, proč“ ona to potřebuje od tebe.

11. I když se hádáte, víte, že to nebude znamenat Konec pro vás dva. Se svým ex, jen věděl, že každý trochu boj by být omluvou pro něj být pryč nebo budeš mít pocit, že bude venku. Se svým současným klukem, budete bojovat čestně a vím, že ať se stane cokoliv, jste na stejný tým.

Napsat komentář