12 Důvodů, Proč Chlapi Milují Datování Sportovní Dívky

1. Sportovní podprsenky jsou sexy. Jsem v tom sám? Jsou do toho další lidi. Prosím, řekněte mi.

2. Ona nikdy se na tebe zlobit za pobyt jen proto, že Arsenal/hru Man U na v 8 hodin ráno bude dokonce naznačují, vstávat brzy na to, aby tým-tématické snídaně, občerstvení spolu.

3. Chápe význam tailgating. Nemůžeš jen tak pro hry, můžete jít pro svého přítele Dave dveře zavazadlového prostoru hamburgery a také pivo a zůstaň pro celou hru.

4. Cvičení buddy je také vaše data. Už nikdy nebudete muset vybrat mezi jít do posilovny a vidět svou přítelkyni.

5. Jedno slovo: dřepy. Nemyslím si, že to musím vysvětlovat, ale jen v případě, že: je to proto, že tón vašeho zadek a dělat to větší. Což je dobrá věc.

6. Udělá vám vyzkoušet jógu. Většina kluků by nechtěl zkusit jógu, ale je to docela dobrý, a i když byste raději do posilovny, budete rádi, že jste začala chodit jednou za čas se protáhnout.

7. Ona má vždy zdravé věci v lednici. Pokud jste někdy hlad a chtějí jíst 900 mrkev, víte, kam jít.

8. Ona je fyzicky schopen jakékoliv sexuální pozice, jakou si lze představit. A pak, že budu houpat vás spát později.

9. Můžete si půjčit pyžamu, když budete spát a nebude cítit divně. Protože jsou to v podstatě basketbalové šortky a tepláky.

10. Jsi v nejlepší formě svého života jen z datování ní (protože jste v podstatě muset být). Vaše data jsou pěší túry a horolezectví a pokud nejste v dobré fyzické kondici, že bude fyzicky opustit.

11. Má nízké nároky na údržbu. Bude se hodit na tepláky, jít ven na večeři, a ona bude vypadat dobře v nich.

12. Je snadné nakupovat. Vždy se můžete opřít o nějaké sportovní vybavení pokud nevíte, co jí dát. Hit Lululemon. Boom, Vánoční nákupy. Jít do Nike Obchodu. Dárky k narozeninám, hotovo. Potřebujete dárek na Valentýna? Fitbit, hotovo.

Napsat komentář