12 Důvodů, Proč Chlapi Milují Seznamka Hloupý Holky

1. Chápou, když se dostanete až trapně vášnivý. Nemají otázku, proč jsme se tak defenzivní o Star Trek kontinuity, fantasy fotbalový tým hrát, a křičet na TELEVIZNÍ obrazovce při hraní hry pro více hráčů.

2. Nebudou nerd-škoda, že jste. Nikdy se nás špatný pocit z toho, že tajně znát celou historii Batman (a také Zemi-Dvě Batman).

3. Kupují velké dárky. Jsme skoro zaručeno, že se něco zajímavého, jako je video hry nebo Blu-paprsky nebo pár grafických románů.

4. Budou pochopit, proč byste si vybrat, používat svůj poslední den dovolené vzlétnout den po půlnoci Star Wars vydání a ne na vaše výročí. Každá žena, která trvá na tom, že se tam o půlnoci na Dec. 18, 2015, je brankář.

5. Vždy máš dva hráče. Hraní videoher se vlastně počítá, jako romantické rande.

6. Chápou, že je důležité vždy mít nejnovější telefon, i když to znamená, že budete jíst nic, ale ramen nudle za týden. A oni pochopili, že tento trade-off je naprosto stojí za to.

7. Vy se na to díváte opravdu dobrý Netflix ukazuje. Jako Černé Zrcadlo a Broadchurch. Ne … no, skoro nic jiného.

8. Jsou vždy čtení. Čtení je sexy. Případ v bodě: Belle z Kráska a Zvíře. Nejlepší princezna. Bojovat se mnou.

9. Jsou dobré na sex. Statisticky prokázána. Také, statistiky.

10. Určitě ať máte jeskyni. Až budete oba používat po celou dobu, takže to bude jen být genderově neutrální jeskyně. Nebo jen jeskyně. Nebo místo, kde budete oba trávit většinu svého času.

11. Brýle jsou vždy roztomilé. Ne každý blbeček má brýle, ale ty, které dělat … no, to je nikdy špatná věc.

12. Si můžete pověsit ven, hrát Mario Kart a mít sex. Není to úplně nesnáším-kurva někdo po tom prostě používá modrý shell na vás, ale je to blízko.

Napsat komentář