12 Důvodů Své Vysoké školy Přátele Bude Vždy Nejlepší

1. Byly tam pro všechny vaše Velká Holka poprvé. , Že čas, co jste potřebovali, aby se běh na Walmart rychle pro Plán B? Ten čas vám čtvrt života zpanikařil, protože jste si uvědomil, že tam byl žádná budoucnost své studium angličtiny? Mel tam byl. Mel dělal vtipy celou dobu a přinesl vám vše růžové Kytic na světě, později v noci.

2. Uvědomil sis, že jsi #IndependentWomen spolu. „Jsme jako puberťáci už,“ řekla si Ashley jednu noc po první ~*RaVe na Phi Tau prváku. „Jsme rádi, Dospělý Ženy, které nepotřebují chlapce nebo rodiče!“ Ty a Ashley přistoupit k objednávce dvou pizz ve 2 ráno, a vzpomínat o tom, jak daleko na vysoké škole cítí a jak jste opravdu pocit, že jste vyrostl v posledních třech měsících.

3. Vždy budou hrát roli v nejvíce epické příběhy. Není to tak, že lezení na 12-noha plot kolem areálu jen říct, že jsi to byl špatný nápad, ale je to také není. Je úžasné, co dokážeš, když jsi trochu vína opilý a obklopen lidmi, kteří jsou vysoko na život a #college.

4. Není nic lepšího na světě, než v prváku #TBT. Když chcete zabít Alana pro vysílání, že selfie z prváku Zimní Rozdrtit strany („ALANO, JAK JSI MĚ NECHAT JÍT VEN S MOJE PRSA LÍBÍ, ŽE?“), můžete také regram, že hovno a hodit to na Facebook album. Vzpomínky, yo.

5. Jsou to pouze lidé, kteří viděli na 4 hodin Nutella flámu, a oni jsou jediní lidé, kteří se někdy uvidíme na 4 hodin Nutella flámu. Pravda přátelství je ztuhne (úplně střízliví) nocí, kdy jste zůstat v a rozdrtit sklenice z podivné potraviny. Tví přátelé ze školy neviděl stranu vás, že by to děsí většinu své dospělé přátele.

6. Byli tam, když se vám stýská po domově. Byly tam, když jste si uvědomil, že ztratil některé z lidí, které jste milovala nejvíce na střední škole. Byly tam, když jste šel domů poprvé za dlouhou, dlouhou dobu, a oni pochopili, že znepokojující hmotnost, všechno je teď jiné.

7. Byly tam, když jste si uvědomil, že Skutečný Svět přichází. A jsou naprosto zpanikařil s vámi.

8. Když jste se staral o sebe zpět na zdraví nejméně čtyřikrát. „Mel, ani si nedělám srandu, já umírám,“ napsal mid-finále týden. „Obv nechci, abys onemocněla, ale Zdravotního Střediska mi řekla, buď jsem těhotná, nebo mám zánět dutin takže jsem teď panikařit. Můžeš přijít pomoct, prosím, já tě miluju, promiň.“ Mel je tam za pět minut a je imunní na to, jak nechutné jsou, protože, upřímně, už jsem viděla ty zvratky, moč, a úplně nahá alespoň 12 krát.

9. Může nebo nemusí být lepené pro život, protože jsi udělal několik polo-ilegální věci dohromady. O tom, že čas, který přelezl plot? Ukradl jsi bowlingové boty z té stinné bowling? Hehehe #YOLO.

10. Učili základní životní dovednosti, můžete použít na tento den. Budete nikdy zapomenout, že Alana se nesmál, když jste zjistil, tvrdě, že alobalu nemělo jít v mikrovlnné troubě. Ona také stála klidně tím, že jako učila, že jste si umyjte barvy ve studené vodě. Prádelna (a vágní vůně z hliníku, pálení) bude vždy připomínat Alana a co to opravdu znamená být dobrým přítelem.

11. Jsi extra vděčný, že je vidět, když budete dělat, protože žijí tak daleko. Post-grad diaspora je reálný a smutný. Co není smutné je, takže super zábava plánuje výlet cross-country a vidět se navzájem. Vždycky jsi chtěl jít do New Orleans a kdo je lepší, aby se ještě více vzpomínek, než dámy, které bude nevyhnutelně být vaše družiček jeden den?

12. Až se dostanete k navzájem vidět v Post-College Dospělý Život, jste okamžitě svůj praštěný college já, znovu a nikdo se dostane uvnitř vtipy. Nejsi si jistá, proč řvaní „LOS!“ pokaždé, když začne sněžit, je to k popukání, ale to bylo od roku 2011. Budete navěky křičet „LOS!“ pokaždé, když máte v zimě shledání s vaší škole nejlepší Kamarádky. Budete dělat, až budete umírat. Přátelé, kteří „LOS!“ spolu, zůstat spolu.

Napsat komentář