12 Krát Muži nechtějí Sex

When He Says No' /

1. Když je opravdu unavená. Muž přejde sex, když je vyčerpaný. Omlouvám se, chtěl jsem napsat „spí.“

2. Hned poté, co masturboval. On nemůže pomoci, jeho refrakterní období, ale to je zaručeno, že lituje, že to teď.

3. Když jeho matka je ve městě. Možná ani ne tak „do města“, jak je v místnosti s vámi. Protože to je prostě divný.

4. Pokud tam je oheň v současné době v okolí. Za předpokladu, že je to docela nebezpečné, neohraničená oheň, většina mužů bude upřednostňovat dostat se pryč živý, než sex. Po požáru? Absolutně.

5. Ihned poté, co byl zasažen do koule. Nevím, jestli tam byly nějaké vědecké studie kolem toho, zda je či není muž nemůže dosáhnout erekce, když dostal ránu do koulí, ale jsem si jistý, že to je nemožné.

6. Poté, co právě jedl hodně Indické jídlo. Není to tak, že nechce mít sex. On. Je to jen v některých gastrointestinální nouzi právě teď.

7. Pokud je jeho penis je zraněn. Neptejte se, jak se to stalo, ale stalo se. Nikdo nechce mít sex se zranil penis.

8. Když má chřipku. Bolesti hlavy a horečky? Žádný problém. Chřipku? Je to těžké se dostat do nálady, když jste fyzicky špatně.

9. Pokud byl slzným plynem. Jsi blázen? Nikdy se neptejte muže na sex poté, co byl zasažen slzným plynem a polštářů pro pokojně protestovali.

10. Když je super-lepené ruce. Ve skutečnosti, to je pravděpodobně stále ještě proveditelné. Pokud je super-lepené ruce na jeho penis, i když? Sex je úplně mimo.

11. Když jste se právě bavili o jeho nejbližší rodiny. Chcete, aby mu připomněl, divný lidi, se kterými vyrůstal a pak ho chci zcela změnit lovných zařízení, a mít sex? To je jako snažit se jít z nuly na 60 na kole, že nemá kola a byli jste jen mluvit o své mámě a tátovi kola.

12. Když jste doslova upír. Možná chtějí mít sex až do bodu, kdy si to zkusit a vysát krev z jeho těla jako O+ Capri Slunce, ale když jste porodila své tesáky mu to bude líbit, „Omlouvám se. Tohle není pro mě.“

13. Okamžitě po shlédnutí Dance Maminky. Ten pořad je jako erekce pilulky lék, který spadl z rozkol mezi naším světem a Negativní Zóny. Je to opak, je to, co říkám. Je to vlastně způsobuje, že muži penisy zasunutí uvnitř jejich těla jako floppy želva hlavu.

14. Když má whiskey dick. Pokud slzy frustrace může náhle lék whisky ptáka, to by neměl být nikdy problém. Místo toho, muži jsou přilepená s jejich zbytečné penisy, aby se zabránilo sex ze rozpaky na všech náklady.

Napsat komentář