12 Míst, Určitě Jsi Udělala na Střední Škole

1. Zadní části školy. Kdyby tam byl místo, které se budete cítit zejména Snídaně Klub,-y, to byl v zadní části budovy těsně předtím, než začala škola. Jsi hyperaware, kdy třída začala, což si vychutnat každou volnou chvíli, kdy jste měl. Upřímně, tohle byla jediná věc, která vás skutečně vrátit z postele v 6:30 ráno. Zatímco vaše oči ještě napůl zavřené a vy jste se cítil rozpačitý o ranní dech, si byli také vědomi, že líbání, když je nikdo kolem ještě byl luxus, to nemůže být ignorována.

Universal Pictures

2. Třídě, než třída začala. Byl to riskantní krok, ale věděl jsi, že když jsi měl ještě minutu nebo dvě prázdná učebna, byl jsi dost moudrý, aby využít jako dárek. Jste nebyli kompletní odvážlivci i když — byste se přemístit na nejvzdálenějším rohu si lze představit, a jsou připraveni se dostat do vašeho nervózní, head-poškrábání „jen si povídáme!“ pozice chvíle, kdy jste cítil, že se blíží učitel.

FOX

3. Koordinované záchod. Ty bys šel ve stejné době ve svých třídách a setkat se v nádherně pusté chodbě nebo na schodišti, a užijte si pět až sedm minut (většinou) bez zábran nebe. Byste se potácejí tříd po celý týden a cítit se sexy ďábelský (do AP učitel dějepisu, přišel a poslal zpátky do třídy).

Netflix

4. Autobus. Pokud jste byli schopni urvat sedadlo v zadní nebo v odlehlejší části autobusu, ty popraskané umělé kůže kaštanové míst najednou reeeeeeal pohodlné. Všechny okolní konverzace by se míchat dohromady, a člověk by skoro ujít svou zastávku při mnoha příležitostech, protože soukromí tohoto místa byla obzvláště lákavá. Navíc jsi měl nějaké dýchací pauzu scenérie pohled.

CW

5. Místním kině. Vám by spadla předtím, než si mohl legálně jezdit a složitě meandru na klišé zadní řadě, co bylo raciest PG-13 film (nebo stare dýky v každém neví dospělý pár, že vzal ty skvrny, a pak kompromis na levém rohu přední řadě.) Ty by se držet za ruce přes přívěsy a přisávají se o první „protagonista jízdy v autě“ montáž. A pak bys lézt do samostatných Suv, se snaží přijít s slušné shrnutí spiknutí pro vaše maminky.

New Line Cinema

6. Někdo je ložnice (s pootevřenými dveřmi). Vy byste je sem pozvat, nebo že bych tě pozvat, ale pravidla byla vždy stejná: „nech ty dveře otevřené.“ Samozřejmě, na vás, to znamenalo, že nejužší proužek na rozdíl od dveří ke dveřím, rámu, takže můžete mít další 0,5 sekundy skládat sami, když bys slyšet kroky. Dalo by se nikdy 100% relaxovat nebo zcela zavřít oči, ale to podivně dělal to více vzrušující.

CW

7. Své první auto. Jak se vaše licence je jeden z největších mezníků ve střední škole, hlavně proto, že to znamená, že budete konečně mít svůj vlastní, garantováno-k-být-soukromá muchlovat prostor. Když nemáš známý „makeout místo“ na zeleném kopci s výhledem na město (díky, každý teen film vůbec), že si zvykneš na své vysoké škole parkovišti v po-hodin. Měsíční beton se nikdy necítil více scénický.

ABC

8. A pavučinový suterénu. OK, tak prašné air hockey stůl a rozbité zahradnické potřeby nevěděl přesně nastavit náladu, ale jste ochotni ignorovat minimální osvětlení (jeden osamělý žárovka visící ze stropu), když jsi měl volnost, svobodu a prostor, aby jen pověsit ven. A, víte, udržuje kůži-k-kontakt kůže po celou dobu.

FOX

9. Jakýkoli druh formální školy. Začátek byl vždy tuhý, jak jste čekal, že se všichni do souboru, ale jakmile tam byla dost velká davu a jsi mohla věřit vaše věda učitel by si nevšiml jsi roboticky broušení tvůj taneční partner je rozkrok do blaženého zapomnění, měli byste jít na velké finále a právě líbat.

Touchstone Pictures

10. V zákulisí. Ať už jste v kapele, sboru, činoherního klubu, nebo tech posádku, věděl jsi, že odvolání potemnělém kině křídla. Nic uklidnila případě pre-výkon nervy jako peck nebo dva … nebo 20. Nejlepší bylo, že na publikum tleskat a jásat bylo vše, pro vaše romantické behind-the-závěs akční.

FOX

11. Za stromem. Podívejte se, zoufalé časy si žádají zoufalé činy, a když se budeš opravdu snažit, vás může přesvědčit o tom, že tlustý kmen stromu v blízkosti školy by odstín no od moře válcování oči, jak jsi na to šla. Někdy je prostě potřeba žít v okamžiku, a zároveň se starat o to, co každý kdo šel kolem si mysleli. To je to, co vysoké školy.

Paramount Pictures

12. Projekční místnosti nad hledištěm. Univerzální go-do.

Paramount Pictures

Napsat komentář