12 Nejlepších Věcí na tom, Být Single, v Létě

Jednotnost není vázán na roční období, ale tam jsou některé roční období, které právě vyhovovalo, že jeden lepší než ostatní. V mrtvé, temné zimní dny, s další teplé lidské tělo položte své tělo v blízkosti je příjemné. Ale v létě — je čas na skutečně jít ven, čas na vzpomínání, co tráva je jako čas pro socializaci — být single je, BOHUŽEL, neuvěřitelně zábavné. Já neříkám, že byste měli vypsat, kdo jste datování zkušenosti, že sans bae během letních měsíců, ale já také neříkám, že byste neměli dělat, že buď.

1. Je to mnohem jednodušší setkat se s lidmi v létě, než v jakékoli jiné sezóně. Počasí je top-zářez, a to znamená, že všechny parky a pláže a bary jsou plné lidí, pro vás, flirtovat s, kdykoli budete chtít. Lidé jsou mimo a kolem, a pravděpodobně ve skvělé náladě, co se všemi, že vitamin D jsou stále. Proč se svazovat, kdy jste mohli dělat nové přátele, aby se s?

2. Být single otevírá lákavé a vzrušující příležitost čapnout ~dovolenou bae~. Upřímně, kdo nemá sní o sexy flirt s někým, kdo vám bude opravdu být zhruba za týden, zatímco jste na dovolené v jakékoli exotické místo, které jste v? Žhavý letní románek předmětem tolika romantické filmy a romány z nějakého důvodu.

Giphy

3. Si můžete vyzvednout a jít na mini dovolenou s přáteli, aniž by museli poradit se někdo o to první. Všechny ty prodloužené víkendy si v létě jsou ideální pro last-minute výlety ven z města s přáteli. Jediná věc, zpomaluje? Museli zkontrolovat se svým partnerem, aby se ujistěte se, že vy dva už máte plány na víkend, nebo že jsou v pohodě s vámi foukání města na pár dní. Ne, že budete muset spustit všechny své rozhodnutí tím, kdo jste datování, ale víš, slušnost. Být single vám ušetří tento nepříjemný krok.

4. Dostanete se vydělat na tom, že všichni, včetně sebe, vypadá sexy AF v létě. Jsi tan (ale ne příliš tan opalovací krém, protože je důležité), jste více aktivní, a celkově prostě vypadat lépe a šťastnější v letních měsících. Také, lidé tráví celé dny pobíhají v plavkách, které, buďme upřímní, jsou jen oslaven spodní prádlo. Žízeň pasti hojně po celé léto.

Mě Giphy

5. V létě je plný akcí a aktivit, které jsou v podstatě jen obří seznamovacím. Bezplatné filmové večery v okolí? Hudební festivaly? Farmářské trhy? Denní taneční párty? Ty jsou neskutečně dobré místo pro setkání s novými lidmi nemusí běžně setkat, a ostatní roční období nemají téměř jako mnoho nabídek, jak v létě.

6. Také, všechny ty akce a činnosti, dělají skvělé datum příležitostí pro všechny kočky potkáte v létě. Protože budete mít setkání s lidmi, kteří umírají, aby se datum, od června do září, budete potřebovat zabil inovativních datum skvrny. Naštěstí, v létě P R O V I D E. S.

7. Spí v posteli vedle sebe horké tělo je to poslední, co chcete, když je to 90 stupňů mimo. Je to právě ekonomie, opravdu. Myslíte, že o všechny peníze, které ušetříte za klimatizaci, pokud nemáte, aby se přizpůsobila pro 98.6 stupňů lidské tělesné teplo uvězněni pod deku s sebou.

Giphy

8. Nechcete ztrácet celou dovolenou Skypeing a sms, kdo jste datování. Jistě, to může být zábavné mít někoho doma, kdo se hluboce zajímá o všechny skvělé rekreační aktivity děláte, ale všechny, že čas strávený vyplněním bae na zábavné časy je jen krást čas od mít více těch, zábava. Vypněte svůj telefon a užijte si vzácný pár dní budete muset odpojit a odpočinout si.

9. Je to jen více zábavy použít tento čas se flákat, a pověsit ven s přáteli. Jediná věc, lepší, než strávit letní noci líbá někoho, kdo se vám líbí, je letní večery smál se s lidmi, které máte skutečně rádi.

Giphy

10. Léto je skvělý čas vyřadit všechny ty projekty, které jste odkládali. Dny jsou delší, což znamená, že budete mít více času, aby konečně dokončit ten svetr si začala plést před třemi roky, nebo dokonce naučit, jak upéct domácí koláč krusty, nebo co to je, že jste chtěl udělat. Pověsit ven sám a aby se řemesla, je to skvělé! Mnohem lepší, než co do činění s smraďoch (muži jsou tak smradlavý v létě).

11. Budete mít čas, aby skutečně číst všechny vaše pláž čte, místo jejich nákup a stohování je na poličce. Existuje mnoho dobrých knih, letos v létě (Pronikavý, Holky…), jak jsi mohl, v dobrém svědomí, ne je číst?

12. Máte tolik příležitostí jít na sólo dobrodružství. Zda je to jen den, kdy můžete jít ven do světa a nechat telefon doma, nebo rychlé, jednodenní výlet do nedalekého města, které jste vždy chtěli navštívit, dělat věci sama, v létě může být absolutní nejlepší věc. Máte všechny podzim a zimu se mazlit a nosit svetry s nějakou kočkou. Nasákly nejlepší období tím, že letní bucket list a kontrolovat každou položku. Jen tak mnohem jednodušší dělat, když nemáte partnera, odvodnění vašeho času.

Napsat komentář