12 Nejlepších Věcí, O Free-Boobing

Instagram

1. Žádné hrubé skvrny od potu na vašem podprsenku, takže budete chtít zvracet, když si je sundáš. Protože žádné nemáš. Boom. Přibitý.

2. Nemají ruční mytí podprsenku, kterou nosila a pověsit ho ve své hrubé sprcha. Protože očividně si vždy omyjte místo toho, házet je do pračky a tak nějak doufal, že to nevyjde rozbité.

3. Pocit, jako 1960 hippie, čarodějnice, bohyně, která je ~zdarma~. Vážně jednat, jen ne na sobě podprsenku se budete cítit, jako byste vědět, jak dělat kouzla. Prostě to tak bude.

4. Žádná podprsenka kostice kopání do těla jako mučení zařízení zakoupené v obchodě. Což také znamená, žádné další úroveň červené značky od místa, kde bylo popichování, jako malé dítě ve třetí třídě.

5. Ukazuje bradavky přes tričko jako model, yo. Každý táhne to podívat. Každý.

6. Žádné složitě upravit podprsenku, protože prsa se neustále posouvají. Vážně, co dělají? Se snaží uniknout? Tak přemýšlím, asi.

7. Ne museli vypořádat s popruhy padá každé tři sekundy, jako je to jejich práce. A pak se nemůžete ani utáhnout popruhy, protože pak dostanete červené značky. Podprsenky jsou ve vězení, přísahám.

8. Být schopen, aby skutečně třást, co tvoje máma dala tě na da club. A, stejně jako, plné 90-stupňový úhel třást.

9. S ještě více odrazit na vašem kroku. Je to tak nápadné, že je to skoro, jako byste mít další osobu na hrudi, který je vždy tančí a podíváte se dolů a ty jsi jako, „Oh, ahoj!“

10. Že menší/větší prsa to je vždy nepříjemné je pohodlné AF. Je to jako mít Spánku Číslo postel pro váš ~*prsa*~.

11. Cítit vítr na své prsa, když to fouká přes košili, jako jste žena na obálce románu. Přestaň se na mě dívat, jako bych byl podivín.

12. Když jste hákování s někým, a vy si sundal tričko a pak bum, bradavky. Žádné čekání. Nejlepší, ta-da.

Napsat komentář