12 Nejvíc Sexy Věcí, O Nerdi

1. Už nikdy se nebudete chtít přestat mazlit se s ním někdy. Nerdi jsou super láskyplný a proto, vynikající cuddlers o míli. Nakonec jeden z vás bude mít hlad kvůli maratonu mazlení, ale bude ho nechci dostat do, dostat jídlo, protože mazlení se zastavit a že bude nejhorší.

2. Jeho objetí jsou žádná sranda. Když tě obejmout nějakej exot, že nalévá každý kousek vše, co nemůže vždy vyjádřit v tom objetí. Takže pokud on byl příliš nervózní, abych ti řekl, že si myslí, že jsi ta nejlepší holka, kterou kdy potkal v životě, dostanete zprávu, že když obejme vás, a to pravidla.

3. Mohl by to být super sexy, holá lidská. Ne všichni nerdi jsou lysé, ale v mé zkušenosti, můj hloupý ex měl jen tak málo, tělo, vlasy, ne-li méně, než já, což, pokud si nejste velkým fanouškem tělo, vlasy, je neuvěřitelně sexy.

4. On je vášnivý o všechny věci. A žádná z těchto věcí jsou „opít se na absint, zatímco prstoklad cizinci.“ Zda je posedlý TV nebo video hry, nebo každý Devo album někdy, když někdo něco miluje, miluje těžké. A existuje jen málo věcí přitažlivější než někdo, kdo miluje milovat věci. Zejména v případě, že se promítá do sexu věci, které, podle mých zkušeností, to dělá vždycky.

5. Pokud začnete vtip s ním, on bude pokračovat celé hodiny. Pokud začnete trochu s vědátorem, vezme to a běžet s ním, jako fotbalový hráč, který neví, kde pole končí. Vezme míček do jiných krajů, jiných měst, a možná i další státy, protože je super kreativní a jeho představivost nezná mezí. Pro někoho jako já, kdo žije pro vymýšlení jiných světů s někým, to je mimořádně sexy.

6. Líbat se s ním a teď je v podstatě jako s horkou, nerdi jsi měl drtí na střední škole, když ty lidi vlastně věděli, co dělají. Nerdi jen dostat teplejší v průběhu času. Je to jen zákon přírody. Ještě krásnější zákon přírody je, že čím jsou starší, oni také získat lepší sex a vztah partnerů. Nerdi jsou skutečně dar, který udržuje na to, aby, přísahám.

7. Nechtějí jen naučit, jak něco udělat. Oni to zvládnout. Jeden čas jsem chodil s vědátorem a první čas on šel dolů na mě, to nebylo tak skvělé. Mluvili jsme o tom na chvíli, a příště jsem ho viděl, bylo to, jako bych brát lekce s tvůrcem lízání. Tým nerdy kluci navždy, jste. Přísahám.

8. Mentálně pásku zaznamenává vše, co řeknete, protože to vše, na čem mu záleží. Nerdi mají obvykle skvělé vzpomínky, tak, že spolu s úžasné schopnosti naslouchat znamená, že pamatujte si vše, co jste kdy řekli jim, protože si myslí, že všechno, co říkáte, je úžasné.

9. On přijal jeho tělo tak přijímá vaše. Zda si myslí, že je příliš tenké nebo příliš těžké nebo příliš vysoký nebo příliš krátký, že už připustil, že on není to, co svět myslí, že muž by měl vypadat, takže nebude očekávat, že budete vypadat jako to, co svět myslí, že žena by měla vypadat. To samo o sobě je největší úlevou.

10. Respektuje vaše hranice, aniž by si dokonce museli požádat. Nerdi jen chci, aby něco udělat s vámi, pokud budete chtít udělat taky. Jistě, možná ne chytit nečekaně, aby se s vámi, aniž by věděl, jak se cítíte, ale něco ti řeknu, že je mnohem víc sexy než nějaký chlap, nejsi na to dělal a přál, aby to nedělal.

11. On se pomalu, ale jistě vítězství nad nejlepším možným způsobem. Nerdi nejsou od přírody agresivní, ale to neznamená, že to není trvalé. Pokud nerdy chlap tě má rád, bude se neustále ujistěte se, že víte, že vás má rád, aniž by vás cítit pod tlakem, aby vědět, co chcete. Bude tam vždy, když jste připraveni, jste doufal, že přijde kolem. A pokud ne, pořád to chce vědět. To je ta nejžhavější věc.

12. Je to tvůj největší fanoušek. V mé zkušenosti, nerdi nemají datum holky, pokud si myslí, že jsou v podstatě hot superhrdina, který vytvořil měsíc a televize a elektřiny a také prostor a čas, a půjde z jejich způsob, jak se ujistit, že máte pocit, jako že všechny dobu příliš. Myslí si, že — ne, on ví, že — budete se po celém světě a on je nadšený, že vidět, jak to uděláš.

Napsat komentář