12 Povedené Ilustrace, Které Dokonale Vysvětlit, Co To je být Striptérka

Jacq Striptérka je, v jejích vlastních slov, podnikatelské megababe. A jeden pohled na ni na jevišti, zda provedení stand-up set nebo striptýz, to je čelist-droppingly zřejmé proč. Odchozí, dynamický a krásně upřímný, že je ztělesněné charisma, nalil do dvojice nebe-vysoké podpatky. Jacq začala před šesti lety, když začala rozborka v Sydney, Austrálie. Od té doby, ona tančila svou cestu kolem světa, a nakonec se usadil v Brooklynu, v New Yorku, kde ona „žije se svou ženou a rostlin,“ říká mi. Vzhledem k tomu, že i udržet rostliny naživu, je, pro mě, úspěch, Jacq je v krátkých šest let: napsala krásně upřímný a veselý knihu o svých zkušenostech, Bobr Show, vytvořil zabil drzý, striptérka-centric merch můžete hrdě nákup, a provádí stand-up komedie pravidelně.

Jo, a na začátek to pryč, je to také důvtipný ilustrátor. Její nová kniha komiksů (a mnohem více), bude k dispozici pro předobjednávky Aug. 2. Chcete se dozvědět něco více o tom, co život je jako na jevišti, Cosmopolitan.com dohnal megababe, kteří se podělili o své myšlenky a některé z jejích oblíbených ilustrací.

Jacq Striptérka

Co je nejvíce obtěžující mylná představa, že lidé mají o striptérky?

Je to tak jednoduché, že je to alarmující: že jsme lidé dělají práci. Je to frustrující a srdcervoucí pocit disrespected široké veřejnosti jen pro práci.

Jacq Striptérka

Co bylo inspirací pro váš první kniha, Bobr Show?

Vždy jsem byl spisovatel. Budu psát o ničem. Takže když jsem začala se striptýzem, nemohla jsem ani psát o tom. Od 1. den na pólu, věděl jsem, že jsem se musela podělit o mé zkušenosti, protože nebyly vůbec, co jsem čekal, že budou (ne mnoho smutných crackwhores, ale spíše hodně inteligentní a řízený žen). Bobr Show je příběh mě opravdu přichází do sebe, jako žena, podnikatel a nestydatý megababe.

Jacq Striptérka

Řekni mi příběh o době, kdy jste měl největší sranda striptýz.

KDE ZAČÍT? Odizolování doslova byla ta nejlepší věc, která se mi kdy stala. Mám rád ženy, které jsem poznal, místa, kde jsem jít, a veselí nejabsurdnější věc na světě, která je financována posledních šest let mého života: na klíně.

Jacq Striptérka

Asi nejzábavnější věc, kterou prováděl sprcha ukazuje zpět v Sydney. Jste dostal zaplaceno dvakrát tolik jako pravidelné taneční osprchovat, zatímco klient sledoval jste za sklem. Ale není to, jako bychom byli s normální sprchou; nesměli jsme drhnout zadkem nebo oholit vrcholky našich nohou. Vše si udělat ve sprše show je dostat tristní, smích, zatímco tlačí nahoru na sklo, a odpadní vody. To bylo malé náměstí sprchovým koutem a někdy jsme se nacpat pět striptérky.

Jacq Striptérka

Vaše ilustrace jsou tak zábavné. Jak by jsi popsal svůj styl? Už jste někdy studovat umění, nebo jste samouk?

Jsem dělat věci rychle. Můj styl je jednoduchý, a možná i trochu spěchal. Nikdy jsem nebyl zabývat tím něco perfektní, já jen chci, aby se lidi se smát. Byl jsem v umělecký program, ve vysoké škole, ale neměl pokračovat přes Univerzity, jako nikdy jsem nebyl příliš investoval do techniky nebo že se díváš na můj umělecký výraz. Komiksy jsou jako skvělé médium, které jsem se dozvěděla asi před rokem. Je to rychlé — stripping jsem velmi netrpělivý pro věci, které trvat déle než 2,5 minuty, jak toho dosáhnout — a je-li provedeno správně, může ilustrovat velmi složitý nápad s několika jednoduchých linek. A když budu mít štěstí, nutí diváka smát se a připomíná mu, nebo jí, že striptérky jsou lidské bytosti, která se ukázala práce se laskavě bavit.

Jacq Striptérka

Jak jste se dostal do stand-up komedie?

Vždy jsem si opravdu užil rétorika stand-up, ale dostal jsem se do to tím, že třídy pro kopy. Měl jsem již napsal Bobr Show, ale věděl, že jsem byl příliš šunka podporovat to tím, že sedí za skládací stůl zdvořile podpisu kopie do fronty cizinců.

Jacq Striptérka

Myslíte si, že stripping pomáhá váš výkon na jevišti, nebo naopak?

Vždycky jsem miloval vykonávat, zda je to coura show mi válí po pódiu, jako bych vyskočila šest Xanax, nebo že tam stojím s mikrofonem mluví o váleli na jevišti a zároveň sdělující, že jsem se právě objevilo šest Xanax. Je těžké být striptérka, aniž by byl schopen mluvit o veselí být. Jsem odhodlaný vybojovat prostor, kde můžeme otevřeně mluvit o tom, aniž by byl zahanben.

Jacq Striptérka

Řekni mi něco o vaší připravované knize.

Moje příští kniha se jmenuje STRIPTASTIC! Je to coffee-tabulky knihu ilustrací, rozhovory, a shromážděné údaje z průzkumu, který jsem provedla s téměř 300 striptérky z celého světa. Pokud jste hledá vykoupení vyprávění o ženě, která se cítí zahanbený, o její tělo a možnosti, že to udělal, je to pravděpodobně není pro vás. STRIPTASTIC! je oslavou drogy-zadek kurvy, kteří mají rádi peníze. To je full-color, 150-stránce vzdělávací (a jistě zábavné), cesta přes dny a noci, života jako striptérka.

Jacq Striptérka

Co je jedna věc, kterou bych, aby každý věděl, o striptérky?

Ženy tančí nahá pro vaši zábavu by mělo být drahé. Striptérky platit za používání klub provozovat své podnikání, takže než se vrátit do klubu pro zábavu večer s váš partner nebo přítelkyně, raději rozbít rozbít to prasátko, vyměňovat mince pro jednotlivce, a mít výbuch, zatímco vy investovat v těchto zářivě podnikavé ženy.

Jacq Striptérka Jacq Striptérka Jacq Striptérka

Jacq je nová kniha bude k dispozici pro předobjednávky na Kickstarter na Aug. 2.

Napsat komentář