12 Problémy Pouze Lidé Seznamka Spolupracovníka Pochopit

Working Together' /

1. Ničivé trapnosti zjistit, jestli byste měli políbit navzájem sbohem. Jak váš vztah začne vzkvétat, jako dvě květiny ve stejné zahradě, že spolu chodí, budete muset začít dělat rozhodnutí, která ovlivní zbytek svého života (nebo dokud se rozbít a/nebo jeden z vás ukončí). Myslíte si, políbit navzájem sbohem každý den a riziko úšklebky, šelesty, a drby z vašich kolegů? Nebo si jen sát ho a šroub ven, odeslání „myslím na tebe“ text na cestě ven? To je základ pro zbytek vztahu.

2. Debatují o tom, zda nebo ne je posílat nevhodné e-mail. Jste se vznášel nad tlačítko „odeslat“, zajímalo, jestli byste měli poslat sexy-mail na vaši práci beau, takže můžete sklízet později. Pak si to rozmyslel, když si uvědomil, že jeho šéf by mohla být díval se přes rameno na tuto chvíli.

3. Jednání rychlovku během oběda. Ty praskaly čísla přes sushi a uvědomil si, že byste mohli strávit 15 minut v autě společně v nedaleké prázdné hodně dříve, než si toho někdo všiml, oba jste byli na dlouhý oběd. Žhavý, vášnivý, zakázáno, odpoledne bylo očekávané. Trapné tápání sex a křeče následoval.

4. Cítil povinen vzít oběd s nimi každý. Jeden. Den. V závislosti na tom, jaký druh člověka jste, že věta buď ti dal motýli, nebo plné s intenzivní strach. Může Bůh mít slitování na vaší duši, pokud se dva neshodnou na tom, kolik času byste měli strávit spolu.

5. A pokud jste spolu žít, být spolu nonstop. Jim a Pam se celý office romance věc se zdá ideální, ale někdy prostě chcete trochu prostoru.

6. Pokud nejste v práci 9-to-5, jen doufal, že skončíte na stejném plánu. Jste vždy zklamaní, když se vaše plány nepřekrývají, ale jste si jistí, že váš manažer dělá to schválně. A jak se dostat domů, když je právě na odchodu za prací znamená vůbec žádný sex.

7. Boj přes vnitropodnikovou politiku. Víš, že bys neměl nosit práci domů, ale data byla v troskách, protože jeho oddělení, opravdu v háji nad vaše oddělení na nějaký velký projekt.

8. Své spolupracovníky působí opravdu trapně, když jdou na vás dva. Možná jste byli diskutovat o rozpočtu, zprávy, ale všichni se vždycky tváří, jako kdyby právě přerušili něco hřejivého. „Aha, omlouvám se, kluci,“ říká s mrknutím a odejít, než můžete vysvětlit sami.

9. Sladit s profesionalitou. Když máte komunikovat v profesionální nastavení, budete vrtět a chovat se jako jste úplní cizinci, úspěšně dělat věci ještě více nepříjemné pro všechny zúčastněné. Jako výsledek, jste nikdy pozván na jednání s klienty dohromady.

10. Grand debata, zda opustit kancelář zvlášť pro datum noc. Víte, když budete chodit spolu ven, každý bude „Ooooh“, jako jsou studiové obecenstvo na Saved by the Bell.

11. Vídali v práci, když máte velký boj doma. Ty by mohly být schopni bouře ven z domu, ale nebudeš mít pauzu od sebe, když máte tak velký PowerPoint prezentace na další den. Hodně štěstí prochází čtvrtletní výsledky, když člověk jste v současné době nesmyslně naštvaná, protože, jak se dělají těstoviny je dušení jen nohy pryč.

12. Nenávidět ho na okamžik, kdy jste se na povýšení. Sedl si a mluvil dlouho o tom, jak budete být šťastný bez ohledu na to, kdo ji dostane. Ale tajně, jste doufal, že procházka tam a rozdrtit vaše dalších významných.

Napsat komentář