12 Typy Špatný Sex Má Každá Žena v Ní 20s

1. Víš Co? Tohle je na Mě Sex. Tohle je, kde se nedá ani říci, že předstíral, že je někým, kým nebyl, jen abych tě dostal do postele, protože skutečnost, že věc byla, věděla jsi, že volal váš nejlepší přítel, tuku a mluvil o Crossfit po dobu 20 minut, než se ptát na otázky, které byly jen o Crossfit. Věděl jsi, že měl Budějovický tee každý den do práce a stejně jsi to udělala. A budete voják.

2. Měli jsme Sexuální Napětí, Které se buduje na Dva Roky, Takže Šroub Je Sex. To je obvykle nejvíce prchavé orgasmus svého života, který je většinou jen uvolnění tlaku, který potvrzuje to, co už věděl: Tam je důvod, proč jste to neudělal dřív, a to je proto, že je to jen meh.

3. Myslel jsem, že Jsi Tak Horké, ve Škole Sexu. To je v podstatě, když máte sex pro 16-rok-starý, který si myslel, že ten chlap byl sooooo sexy a ty jsi ještě uvědomit, že on myslel, že jsi sexy, protože self-uvědomění není věc. To je také, jak blízko k mít sex s filmovou hvězdou, jak jste se možná dostanete, ale jen proto, že si uvědomíš, že jsi jen člověk a samozřejmě nemám tušení, co je to klitoris je a to je prostě smutné.

4. Spí S Kolegou Bude Žádný Velký Problém Sexu. To je nejvíce pravděpodobné, že se stane poté, dovolenou stranou, protože jsi ~*Mimo Pracoviště*~, který vypadá sexy a nové. Řeknete si, že se to nebude divné v práci druhý den, ale i v případě, že skončíte vypískání až na konci, nebudete vědět, kdy a jak říct lidem, a to bude divné. A pokud se ukáže být hrozný nebo že nemůže zůstat těžké, nebo si prd, budete uvažovat o změně zaměstnání, a to je pro nejlepší.

5. Zdál se Jako milý Kluk, Dokud Jsme Měli Sex Sex. Měl jsem aby se mi to stalo s klukem, který vypadal šíleně sladký a bylo by divné, dorky vtipy o nás dostat odpovídající footie pyžamo a myslel jsem, že to bylo tak sladký. Potom jsme blbli, choval se ke mně jako Celoživotní filmovou postavu, která spala s sportovec a od té doby, on byl divný, aby ji na večírcích. Spoiler: Ve zpětném pohledu, ten chlap není nikdy tak roztomilé.

6. Sakra, Chtěl Jsi Víc, Než Sex. Aka když začnete dávat své oblečení, protože ano, je to váš byt, ale také je to čas pro něj jít, a on se začne objednání Bezproblémové a mluví o tom, jak roztomilé jste. Budete jíst to Bezproblémové i když, jen být zdvořilý, a také proto, #FreeFood. Nakonec ani nemůžete vinit chlapa pro získání zmatená, protože jsme všichni byli tam…

7. Sakra, Myslel Jsem, Že Tohle Bylo Víc Než Jen Sex Sex. Často jste přišel na tuto realizaci, kdy chlap prostě přijde a zmiňuje něco super o tom, jak je to „trapný, že tolik žen si myslí, že sex musí něco znamenat.“ A budete se usmívat a přikyvovat, ale ve svém srdci, budete se cítit malé smrti, následuje chováš jako Chill Dívku, dokud můžete jít domů a plakat pro maximálně 15 minut.

8. Já jsem Nikdy nevrátí, Já jsem Sex. Snaží se, snažíš, a upřímně řečeno, dokonce i když jste použili ruce, pravděpodobně bych se nedostal tam. To není ničí vina, ale také modré kuličky pro ženy, je velmi reálné a to je, když si uvědomíte, že.

9. To Jen Ukázalo, Do Období Sexu Opravdu Rychle, Sex. Následuje lež, „Páni, tak šílený, neměl jsem tušení,“ když ve skutečnosti své doby aplikace vám řekl, že to bylo dnes a ty jsi byla jako, „Ne, to je fuk.“ Buď jak buď, teď budete muset koupit nové povlečení pro kluka, který tě znám za dva týdny.

10. Doslova Vše, Sprcha Sex. Můžete se pokusit mi říct, za další tři hodiny o tom, jak jste přišel vodopády radosti, když měl svůj zadek proti mýdlo, ale já prostě nemůžu uvěřit, že jsi. Sex ve sprše je vždy jeden nebo všechny z následujících akcí: příliš studený, příliš mnoho vody v ústech, děsivé, protože co když uklouzneš. Nic dobrého z toho nevzejde.

11. Tyto Jsou Velmi Malé Koleji Lůžek a Přesto Se Snažíme Naše Nejlepší Sex. Pokoj pro zranění zde není tak velký jako sex ve sprše, ale budete oba bojovat o to, kdo bude na dně (a proto nemusí vyvážit své ruce tak, že člověk není neustále padající z postele, nebo bít váš prádelník.)

12. Začínám mít Pocit, Že On Jen Chce, abych mu Ho vykouřil, Protože je Líný Sex. Je to jako snažit se tlačit žít, odolné tělo sakra kopec, a nakonec jen chci říct,, „Proč jsme vůbec přijít ke mně když vše, co chtěl, bylo pro mě vyhodit vás takže si mohl zdřímnout, Jeffe?!“ 20 jsou skutečně skvěle.

Napsat komentář