12 Věcí, Chlapi Si Myslí, Že O Jejich Zadky

Butt Cleavage' /

1. Je můj zadek ideální formě? Upřímně, nemám žádný smysl pro orientaci. Vím, jaký zadky se mi líbí, ale jaké zadky mají rády ženy? Jsem zvědavý, ale nejsem natolik zvědavý, aby Google „nejlepší muž zadky 2016“, nebo tak něco. Hlavně proto, že je ještě příliš brzy v roce 2016 bude dělat, že hovor, ale také proto, že je mi to jedno.

2. Co to vlastně vypadá? Jak dobře se může člověk vědět, že jeho vlastní zadek? Bez ohýbání přes a při pohledu do zrcadla, protože nechci udělat. Jak dobře jinak?

3. Dívám se na ženské zadky. Ženy se někdy podívat na můj zadek? Možná jsou lepší v pohledu na zadky diskrétně. Nebo možná, že nemám zadek, stojí za to při pohledu na. Já pořád nevím, co to má vypadat.

4. Moje džíny nejsou dost utažené za takovou věc, že? Nevím, kolik kluci s kalhoty na jógu. Možná je to jenom můj uvolněná-fit džíny nemusíte půjčovat sebe dobře předváděl můj zadek.

5. Co evoluční účel by uvedení vlasy na nebo kolem zadku díru mohlo sloužit? Jak se to odrazit predátorů?

6. Měl bych dělat víc dřepy. Jsem prostě měla pracovat více v obecné rovině, ale že bych měl začít s dřepy.

7. Možná bych měla začít nosit těsnější kalhoty. Myslím, že mezi tím a dřepy, budu mít zadek v hodnotě chlubí.

8. Je lepší mít velkej zadek nebo zadek? Je zřejmé, že obě možnosti jsou lepší než nemít žádný zadek, protože to by bylo problematické.

9. Je zadek příliš těžké? Jako, je to příliš svalnaté?

10. To je divné, že jsem najít dámské zadky ve své podstatě sexy, ale muži zadky ze své podstaty hrubého. A hovno z obou z nich. Je to sexistické? To je dvojitý standard. Jsem feministka, protože jsem si myslel, že o zadcích tak dlouho?

11. Jsem upřímně asi nikdy dát hodně myslel na můj zadek nikdy. Doufám, že ne, tak jako tak.

12. Proč nemůžu přestat myslet na zadky právě teď? Vážně, jsem měl 11 zadek související s myšlenkami v minulosti minut. Dvanáct včetně této. To je hodně i pro proud vědomí. Chci říct, slyšel jsem o proud vědomí, ale proud zadek-vědomí?

Napsat komentář