12 Věcí, Chlapi Si Myslí, Že O Páry Kostýmy

Friends Halloween' /

1. Takže když říkáš „kostýmem“ tím myslíš, že chceš jít vyzvednout své oblečení ve stejnou dobu, nebo chcete, abychom vlastně vybrat kostýmy, které se vzájemně doplňují?

2. Počkat, tohle bude jeden z těch kostýmů, kde jsme museli stát vedle sebe celou noc, nebo to nebude dávat smysl? Nechci být zástrčka a zásuvka, protože pokud jsem visí na sud sám, já jsem jen konektor, a to je hrozný kostým. Co myslíš tím, „Proč bych měl být plug?“ Je to symbolické. … Můj penis. To je celý bod. OK, super, můžeme přejít, že nápad ze seznamu.

3. Můžeme být něco v pohodě? Neříkám, že ne, aby se kostým pro páry. Říkám, že ne páry kostým, že každý si bude dělat legraci ze mě.

4. Oh, máme různé definice „cool“. Vím, že jsem již zarážející, Optimus Prime a Bumblee ze seznamu, i když to je nejvíce romantické kostýmní možné.

5. Nemůžeme být jako … Popelka a Iron Man? Poslouchej, Disney koupil Marvel, takže je zcela možné, že to bude film v budoucnu. Předvídavý kostým!

6. V pořádku, v pořádku. Uděláme skutečné páry kostým. Jo, jasně. Můžeme si Kim a Kanye. Co, a vyslechni mě, zombie Kim a Kanye.

7. NE, NECHCI SE OBLÉKAT JAKO HLAVNÍ POSTAVY Z GONE GIRL. CO JSI TO ŘÍKAL O NAŠEM VZTAHU?

8. Proč jsi na mě naštvaná, že ne, kteří chtějí, aby se oblékli se jako kretén? Co to znamená? Jak je to v žádném případě svědčit o našem vztahu?

9. OK, můžeme udělat kostým pro páry tak dlouho, dokud nebudu muset dát hodně úsilí do toho. To je moje jediná námitka. To je jedna věc, oblékat se jako idiot. To je další věc, uvedení úsilí do oblékání jako idiot.

10. Pokud moje polovina kostým mohl začlenit zbraň, to by bylo docela v pohodě. Možná i meč. Já bych se spokojil s mečem. Myslím, že nic mi nemůže ublížit lidem.

11. Takže naše možnosti jsou buď Mickey a Minnie Mouse nebo dvě dýně? Já už se ani nestarám. Jsem mrtvý uvnitř. Tak dlouho, jak jsme jít někam se spoustou piva.

12. Počkej, můžu být dýně s pistolí?

Napsat komentář