12 Věcí, Jen Citlivé Lidi Pochopit, O Vás

1. Chápe, že někdy je třeba místo po boji. Nechá vás dělat, když jste se dostali do hádky. On se nesnaží pronásledovat vás, nebo vám rána znovu. Nechá tě jít, dokud jste oba připraveni mluvit znovu.

2. On ví, že nemůže vždy „opravit“ problém. Když jsi mu vyprávěl o proradným kolegou, že to není neustále přerušuje vás, říct, co by udělal. Obecně platí, že neřekne vám, co jste měli udělat jinak, když jste vysvětlit problém k němu.

3. On může sedět a poslouchat. Ne jen sedět a dívat se, ale opravdu poslouchat. V tom je rozdíl.

4. Chápe, že věci mohou být zneklidňující, aniž by byl život ohrožující, nebo nebezpeční. Nechce snižovat své problémy, i když to, co vás trápí je nepořádek po bytě. On slíbím, že budu dělat lépe, a to, stejně jako, vyzvednout jeho ponožky.

5. Myslí si, že je lepší si o tom promluvit, než je ignorovat. Pokud jste naštvaný, že tu nebyl tak často, chce to vzít čas přijít na to, proč a co mohl udělat jinak, tak jste oba šťastní. Protože i když to znamená, že nepříjemný rozhovor, ví, že je lepší komunikovat než guláš nad věcí.

6. On ví, jak vás rozveselit. Kdykoli jsem měl vážně blbej den, že je tam s vaše oblíbené jídlo a film — nebo jeho podpis ručně margarity. Ve skutečnosti, on je tak blízko k psychické nejspíš by si zasloužil svůj vlastní TLC show.

7. Je to hezké pro každého. Nejsi nervózní, že ho do práce nebo funkce, aby vyhovoval vašim rodičům. Víš, že se budu chovat slušně, a více než pravděpodobné, že bude kouzlo každého v místnosti, protože se vždy můžete číst člověk a najít způsob, jak se k nim vztahovat.

8. On není „vyhrožoval“ tím, že své kamarády. On nepotřebuje mít péro-měření soutěži vždy, když jeden z tvých přátel přijde, protože on ho nevidí jako hrozbu, nebo automaticky předpokládáš, že ostatní kluci se snaží pohybovat na vás. Že ve skutečnosti má rád své kamarády. (Je pravda, že to neznamená, že by neudělal něco, pokud jeden z nich udělal hit na vás.)

9. Víš, že bude dobrý táta. On je opravdu milý a starostlivý, kdykoli budete hlídat svého synovce. On nemá problém, drží dítě (ve skutečnosti, on se rozplývá nad ním). Ne, že jste připraveni na děti, ale prostě vím, že to bude skvělé, až bude čas. Ve skutečnosti, si myslíš, že by se dokonce chtějí děti, než ty.

10. Nebude kauce při prvním náznaku potíží. Jen proto, že váš vztah procházíš těžkým obdobím, ale to neznamená, že se chce vzdát. Zůstane s tebou a dělá, že on je zde, aby vám pomohl. Ať už jste v depresi, nebo jste ztratili svou práci, nebo jsou v boji z nějakého důvodu, že může spravovat věci, které ostatní kluci prostě nemůže zvládnout.

11. On neví, automaticky se na tebe zlobit, když jste na něj naštvaná. Věci nebudou stupňovat, zejména pokud si uvědomí, že je v pořádku. On je plně schopen poodstoupit a vidět situaci takovou, jaká je.

12. Vše, co řekl, že je pořád drsňák. Jen proto, že je citlivé, tak to neznamená, že to není mužný. Je to jen jeden z těch vzácných chlapů, kteří se mohou cítit pocity, a pak jít postavit terasu ve vašem dvoře.

Napsat komentář