12 Věcí, které Kluci myslí, Že Když Jdou v pátek Večer

1. „Jo, konečně je pátek.“ Kdo není nadšený pro pátku? Jsem si jistý, že to je mantra každého tiše zpívá, aby sami každý pátek až do 5:01 p. m.

2. *Prostor pro několik minut a hučí několik barů Rebecca Černých „pátek“.* To je v POŘÁDKU. Lidé stále dělat to. Ta píseň je nikdy neopustím. Je to atomový stupeň škůdce helicoverpa zea vyrobené v laboratoři.

3. „Je čas, aby vyzvednout v pátek noční košili.“ To je snadné, protože většina kluků má tři až pět triček, které jsou přijatelné „jít ven“ košile.

4. „Je čas, aby skupina text, co r u dělat dnes v noci?'“ Existují dva druhy lidí: ty, kteří mají plány na páteční večer, a ty, kteří se zoufale snaží západky na páteční večer.

5. „Vypadám, jako bych se snažím příliš těžké?“ Většina kluků má být-připravený rituál. Nemyslím si, že každý chlap se přiznat, že tráví hodiny před zrcadlem, ale někteří ano. To je catch-22 moderní člověk grooming rituál. Je důležité, aby vypadat, jako byste se dát dohromady, aniž by vypadal jako jste vlastně strávil hodně času na to.

6. „Mám přivést I kabát? Nechci, aby postávat s kabátem.“ To je nesmírně důležité, v mrtvý zimy, kde odpověď je pravděpodobně „ano“. Ale co když místo, kam půjdete, je opravdu sexy? Kde si dát kabát? A co když je to tak mlhavé období, kdy si nejste jisti, co chytřejší hovoru: hledá opravdu zima, když jste venku, aby si, nebo víte, stál kolem s kabát? Neexistuje žádná správná odpověď.

7. „Proč nechceš, barman se na mě podívat?“ Vážně ačkoli. Jak je barman, ne dělat oční kontakt s každého muže , který potřebuje pít? To je pokročilejší, než vědět, co jde do Moscow Mule.

8. „Kde je nejlepší místo, aby stát a dívat se na můj telefon?“ Druhou možností by bylo, aby se skutečně jít ven na taneční parket, takže vybrat jeden.

9. „Opravdu jsem jen otevřít Troud v baru?“ To je ekvivalent otevírání Facebook, pak zónování ven, pak otevření Facebook v nové záložce s výjimkou nějak více tupý. Je to jako jít na oběd s přítelem, a pak kontrolovat jejich Facebook stránky, aby viděli, co oni byli, a pak zónování ven a otevírání Facebook v nové záložce.

10. „Musím prásknout NĚCO POHODĚ IHNED“ je To tak, lidé si nemyslím, že jsme totální debilové, kteří zůstali doma. VTIPY NA TEBE, BRÁCHO, JSME TOTÁLNÍ NULY, KTERÉ JDOU VEN.

11. „Sakra, holka, kdo je skutečně svobodný.“ Zdá se, jako mnoho žen jít ven se svým přítelem, nebo nejsou jednotné v barech. Nebo prostě lhát o tom, že jeden se být zdvořilý se dostat hit.

12. „Dostal jsem její číslo, ale já se musím chovat, jako se to stane po celou dobu, ale ne všechny .“ Chystáte se přivést si někoho domů je hra čísel. Někteří lidé mají opravdu dobrá čísla, a někteří ne. Je důležité, aby alespoň představit sám sebe jako typ člověka, který není klub-hopping semi-pro, ale také jako někdo, kdo má se ženami mluvil předtím.

Napsat komentář