12 Věcí, které Vědět O tom, Jak Vaše Znamení Ovlivňuje Váš Sexuální Život

Getty Images

Na Cosmo Happy Hour podcast, Cosmopolitan.com’s sociální media editor Elisa Benson, astrolog Aurora Tower, a speciální projekt ředitel Laura Brounstein zhluboka se ponořit do Kosmopolitní nové knihy Kosmopolitní Noční Astrolog: Konečný Průvodce, aby Váš Star Power. Spoluautoři Brounstein a Věže získat skutečné natvrdlý kostrbatý podrobnosti o tom, co vaše znamení znamená pro váš sexuální život, takže se můžete dostat pod ty plechy a rock postel jako pro.

Pokud jste Beran, všichni jste o rychlovku. Hej, holka, nemusíš se červenat, všichni jsme byli tam: tak zoufalou potřebu dostat dolů a špinavé, ale s malý k žádné době. Jsi jen do vzrušení z rychlé sex sesh více než ostatní. Jako první znamení Zvěrokruhu, a máte rádi věci „silný a horký a těžký,“ Věž říká. Takže se nemusíte popřít, že dychtivý, ready-to-go pocit. Místo toho skočit na to … a to doslova, protože žena-on-top pozici, která zajišťuje rychlý orgasmus je pro vás nejlepší. Zkuste „Točit Holka,“ kde jste na vrcholu svého partnera, který ležel na hrudi, a nohy jsou kolmé, všechny, které vám umožní kroutit boky (si, Shakira) k — palce — vyvrcholení.

Jak se říká, pomalé a stabilní vyhraje závod, a to zejména pokud jste Taurus. Podle Tower, Taurus „, může jít o hodiny,“ začíná s přetrvávající zážitek jako masáž. Pak by se měla postupně přesunout do velkorysé množství předehry a, konečně, na sex samotný, který zahrnuje stejně „pomalé a stabilní build-up“, aby vedl k těm, toe-curling výbušné ohňostroje, které jste stanovených pro. Kvůli maratonu milování, Brounstein hovory Taurus kočka „smyslné bohyně.“ Nejlepší způsob, jak kopnout do ~postupné gear~? Noční Astrolog doporučuje „Chlapci na Straně“ tah, kdy ležíte na boku a váš partner, klečí mezi nohama, vstupuje na výpady, které vydrží celou noc.

Giphy

Gemini je sexuální život by měl být vždy zábavné, koketní a svěží. Známý jako hravý, hravé a hbité znamení, Blíženec dostane se obrátil na malé — a někdy i nečekané — koketní věci. Dokonce i přetrvávající dotek během noci z Netflix a chill může trvat Gemini z nuly na 60 reeeeeal rychle, a to zejména od té doby nic říká, že „zábava“ a „světla“ než rychlé dovádění na gauči mezi Gilmorova Děvčata epizody. Takže pokud jste Blíženci, měli byste def zkuste Cosmo „Kolo Limbo“ pohyb, který zahrnuje jsi obkročmo svého partnera na židli a odpočívá nohy na ramena, zatímco budete otáčet … hučení myčky jen pár minut po skončení večeře. Mluvit o keepin‘ to lehké a zábavné.

Jako zodiac je nejvíce romantické znamení, Rakovina dívka má ráda něco, co je přímo z Romeo a Julie — nebo víš, nedávný rom-com. Takže pokud máte Rakovinu, váš sexuální život by měl mít přesně to, co se vám líbí: zbožňující pohledy, trvající polibky, a tuny dojemné. Rakovina je také často spojena s slova jako „pečující“ a „mateřskou“, takže Věž naznačuje, pracující v prsu-play. Ideální pohyb pro vás je „Straddle Jeho Sedle,“ ve kterém jste, no, zdvižné vašeho partnera, takže můžete dosáhnout nejvyšší Rakoviny-schválila oční kontakt, a můžete laskat vaše prsa při poskakování nahoru a dolů.

Giphy

Leos milují být středem pozornosti, takže by to nemělo být jiné v ložnici. Podle Tower, Leo holka by se zapojily do sexu, který jí umožňuje být dramatický, zábavný a silný. Teď to nemusí nutně znamenat, že by měl jít a postavit pódium pro vaše ložnice mít skvělý sex. To dělá, nicméně, znamenat, že byste měli umístit sebe tak, že ty jsi ten, v hlavní roli v této zapařené ukázat, když váš partner přijímá jen vedlejší roli. Předstírat, že tam je světlo na vás a snaží „Jízda o Život“ pohyb, který vypadá trochu jako misionář, až vaše nohy jsou zabalené pevně kolem jeho nohy u zadku a zaměstnáváte povlečení na pomoc, aby malé, těsné přitlačení.

Jednoduše, Panna holka „dostane hodně udělal,“ Brounstein říká. Není to žádný šok, že znamení, vyznačující se tím, že Věž jako „organizovaný“ a „dokonalý“ lepší se těší sex, který se odehrává na stůl nebo kuchyňském stole — víš, ty místa pro pracovité činnosti. Ale to proto, že jako Panna začne odmyslíme její oblečení, spolu s ním přichází její „neurčitější“ vnější. Pravdou je, že pokud jsi Panna, tak jsi docela čerstvější v posteli, než že by mohlo vést. Takže Věž a Brounstein navrhnout „Sneak Peak,“ kdy poté, striptýz, budete ležet na pevném, rovném povrchu (přátelské připomenutí, odstranit všechny ty, psací stůl zásoby, první) a váš partner se do tebe vstoupí na úrovni boků, drží vaše nohy rovně nahoru.

Warner Bros.

Pokud jste Libra, jste neustále hledají, že „oohm“ v životě. Tak proč ne udělat to samé v ložnici? Nejlepší sex pro Libra je jedno, kde symetrie je zapojen tak, že oba partneři zažít maximální množství potěšení a jsou umístěny stejně. Podle Tower, Libra může „bič do excitovaného šílenství,“ zejména v případě, že hraje na její „koketní a ženské“ vlastnosti. Jak by jsi to udělal? S „Time Bomba“, přesunout, samozřejmě: Mount svého partnera zezadu v kleku, začít brousit na jeho penis a stehna, a nezapomeňte poslat nějaké smyslné pohledy přes rameno.

Pro Scorpio, sex by měl být tak hluboké a vášnivé, jako je ona. „Štír je opravdu o škádlení … udržet věci v chodu po dlouhou dobu,“ Věž říká. Tak, že sex je velmi intimní, s full-na tělo-na-tělo kontakt, a zahrnuje maximální množství tření je nejlepší pro toto znamení. Pokud jste Štír, zvažte vytažení „mačkanice“ pohybovat se v ložnici, která zahrnuje lžeš lícem dolů a váš partner dělá to samé na vás. Ale to, co dělá tento postoj tak, Štír-schválila je, že jste schopni udržet vaše nohy stiskl pevně proti své muže nohy. Myslíte, že: tření, třecí, třením!

Giphy/YouTube/@WOWPresents

Experimentování je Střelec holka je nejlepší přítel. Koneckonců, Střelec je známý pro bytí opravdu sexuálně osvobozené. Takže by měla přinést ji chválil schopnost hodit opatrnost vítr do ložnice, kde se snažím věci, které ona nikdy se snažil před — i to, co Věž vyzývá ty, „kuky se vrací a off the wall“ se pohybuje — by sex ještě žhavější. Zkuste „Vášeň Preclík“, kde oba partneři proti sobě v klečící poloze a vytáhnout navzájem do pasu, dokud se — BUM! — penetrace. V podstatě, to je výchozí bod pro Střelce — „měla by se opravdu zbláznil,“ Benson vtipy.

Kozoroh je „nebát se dát trochu úsilí na dobrý čas,“ Brounstein říká. A není to pravda! Pokud jste Kozoroh, nejlepší sex je dovádění sesh to je to, jak sportovní a sexy. Co? Zní to matoucí, ale myslet na to takhle: jako fanoušek sexuální potěšení — a „dynamo“ se dostat, co chcete — Capricon je schopen proměnit nějakou zkušenost do zlobivé. Takže nejlepší sex je hrb, že nebude čekat do ložnice. Místo toho, dělat to proti zdi, nebo dokonce použít Cosmo „Potěšení Pick-Me-Up,“ kde je váš partner vám zvedne nahoru, takže si zabalte své nohy kolem jeho pasu a začne skákat nahoru a dolů s malou pomocí od povrchu — ať už je to okraj židle nebo stolu — za svého partnera.

Giphy

Pokud jste Vodnář, máte dost představivosti, a to jak dovnitř a ven z ložnice. Protože vaše sklony k fantasy, pozice, kde vás váš partner vezme zezadu jsou nejlepší, jako jsou ty, které používají rekvizity. V podstatě, sex pro Vodnáře by měl umožnit její schopnost ji nechat „otevřenou mysl toulat,“ Věž říká. A není lepší způsob, jak pro vás dostat dolů a špinavé, než na vrcholu hromady polštářů s Cosmo „Magic Mountain“ se pohybovat, kde budete klečet přes hromadu polštářů — „hora“ — a váš partner vás vezme zezadu vrazil, zatímco vy můžete nechat svou mysl volně plynout.

Není to žádný šok, že sex na Rybách — „nejvíce vodnaté všechny vodní znamení,“ Věž říká, že je nejlepší, když se ve vodě. Pokud jste Ryby, měli byste jednoduše zapojit své vnitřní smrdí a dostat dolů, nebo ve vodě, ať už je to bazén, oceán, vířivka, vana nebo. Protože jsi tak zklidněná a uklidnila vody, budete se, že mnohem více moci umýt své starosti pryč a soustředit se pouze na své horké setkání. Ale co se stane, pokud se nemůžete dostat k oceánu? To je místo, kde „Ponorka“ přichází, v které váš muž sedí na druhý nebo třetí krok bazén nebo vířivku lavičce, sedět na klíně, a opřel se, dokud jste plovoucí na vodě … a brzy na vzduch, když to Ó přichází.

Napsat komentář