12 Věcí, Všichni Kluci Milují Být ve Vztahu

1. Mazlení. Když nejste ve vztahu, i když nemůžete mít sex, můžete se alespoň masturbovat. Nemůžete mazlit sami. To je přísně vztah území.

2. Mít někoho, kdo text po celý den. To rozbíjí monotónnost, a posílání sms zpráv memy na někoho jiného je to rozhodně lepší, než vyplňování papírování, celý den.

3. Stále vystaveny nové věci. Pokud jste doslova seznamka klon sebe sama (což vyvolává všechny druhy etické otázky), nejspíš jsi vlekl k věci, jako je bowling nebo dokonce i filmy, které jste nikdy by šli jinak. A skutečně, jako některé z těchto věcí.

4. Setkání s novými přáteli. Yo, váš Facebook přátelé jen zdvojnásobil.

5. Chystáte se do baru, a ne pocit, jako by jste se ztrapnit sám sebe před cizími lidmi. Není nic špatného na jeden život, ale některé tlaky a nešikovnosti snaží získat data, jsou příliš stresující. Být ve vztahu znamená, bar se stává jen místo, kam můžete zajít na drink, místo budovy, kde budete muset neustále být na místě v případě, že je někdo sleduje.

6. Jít na zábavné termínech skoro kdykoli budete chtít. Chystáte se do kina či večeři sami, je nepříjemné pro mnoho lidí, a vy nemůžete vždy nutit své přátele, aby se spolu. Víte, kdo vás může nutit, aby se spolu? Vaše dalších významných.

7. Můžete získat více dárky k narozeninám. Tohle je zcela sobecké, ale co už. Navíc představuje zdroj.

8. Páry dovolené. Jakmile jste ve věku, kdy jarní prázdniny, je již přijatelné jako dovolenou, jsou pouze možnosti rodinné dovolené nebo dovolené sami. Páry na dovolenou, že nemáte, aby se dovolenou s přáteli, nebo jít do Grand Canyon s tátou.

9. Máte někoho, kdo se postará o vás, když jste nemocní. V tomto případě se „postarat“ znamená „přines mi nějaké Čínské jídlo a box tkání na cestě domů z práce.“ Ale je to obrovské.

10. Máte nový dům spát, když váš spolubydlící jsou hnací jste blázen. Vztah? Boom, druhý dům. Je to jako Monopol.

11. Budete mít vždy něco dělat. Možná nemáte mnoho času, ale je hezké, že jste téměř vždy mají něco v plánu. Bonus: To dělá vypadáš mnohem více populární, než doopravdy jste.

12. Nebojím se o svůj vzhled stejně. Proti všem a všemu, jen jsi přesvědčen, že někdo, že jste atraktivní. Čas se zastavit posedlej abs/nedostatek abs.

Napsat komentář