12 Věci Chlapi Nikdy Nepochopí O Období

1. Je tam okamžik, kdy to poprvé spustí a vaše vagína je všechno, „No, to je období času a nemůžete udělat ani hovno,“ a ty jsi jako, „OK, jdeme na to“? Je to okamžitě zřejmé? To plížit se na vás pomalu? Nebo máte ponětí, až příště půjdete na záchod? Nemáme tušení, jak jemné nebo hrubé období. Upřímně, hodně lidí asi jen předpokládat, že to je jako močit krev, alespoň pokud jde o pocit, to vám dává. Jsme asi špatně. Je konzistentní pocit celé, nebo jen ignorovat?

2. Jsou období, žaludeční křeče liší od jiných druhů žaludeční křeče? Můžete dostat oba druhy najednou? Opět tu máme opravdu špatná referenční rámec, tady venku je opravdu, ale opravdu museli hovno. K recenzi: Jsme celkem chápu pocit období jako pocit, že máte hovno, ale pak močí krev. Zní to jako děsivá noční můra.

3. Jak víte, pokud máte právo tampon? Je to hledání, někdy konec? Existuje tolik tampony. Víte, jak velký nebo malý vaše vagina je, zhruba, nebo je to hodně pokusů a omylů?

4. Jak a proč menstruační kalíšky neexistuje? To se zdá jít proti všechny přírodní zákony, já vím. Neexistuje žádný způsob, jak to všechno zachytí. Já bych se dívat na hodinový dokument o menstruační kalíšek logistiky. Pak bych strávit další hodiny, jen zíral z okna, pravděpodobně.

5. Jak víte, kdy to skončí? Je tam moment, kdy víš, „Jo. To je vše. Čas se starat“? Protože se zdá, že období může oklamat vás a zastavit a pak začít znovu.

6. Máte někdy moment, kdy jsi jako, „To je divné, dám pár savé bavlny uvnitř mě“? Zajímalo by mě, jestli část z vás si stále myslí, že je to divné. Nebo se jen přistihnete, každý tak často o tom přemýšlet stejným způsobem, si myslíme, že o spoustu věcí, které bereme jako samozřejmost?

7. Je tam standardní tampon údržbu, jako řádnou údržbu a péči o vaše vagina? Je doporučeno nastavit čas vyměnit ven, jako 5,000 míle vyměnit olej? Omlouvám se, jestli teď ty si představuješ automechanik popisující smart tampon využití.

8. Je tam speciální signál, když žena výmluvy, sama jít na záchod dělat staré věci? Je tam nějaký druh vzhled, jste si navzájem? Nebo dělat budete spěchat pryč, určitým způsobem (nebo je to jen pro průjem)? Možná, že různé ženy mají různé vypráví.

9. Má to zničit vaše oblečení každý měsíc? Nebo je to docela snadné se dostat ven? Jsem si představit, že byste být opatrní, aby nosit pěkné věci, když jste na vašem období, nebo alespoň být opatrní, aby nosit staré kalhotky, nebo tak něco. Ale dokážu si představit, to se občas stává. Tam by měl být nějaký druh pojištění.

10. Jak často hraješ křeče se dostat ven z něčeho? Lhala jsi o nich, že jo? Se dostat ven z tělocvičny nebo do práce, nebo příšerný rande nebo tak něco? Zdá se, jako volnou vstupenku, a to zejména pokud mluvíte s chlapem.

11. PMS je v podstatě jako aliens: nemůžeme dokázat, že to existuje, ale máme teorie. Jediná věc, kterou jsme se (doufejme) naučili, v tomto bodě je, že je to v POŘÁDKU pro vás, aby vinu něco, co děláte na PMS. To je nikdy v POŘÁDKU, pro nás obviňovat, že jsi naštvaná na PMS.

12. Synchronizace s někým, zdá se, jako to je v podstatě krevní přísahou (slovní HŘÍČKA NENÍ URČENA, PŘÍSAHÁM). Kluci, nechcete synchronizovat na nic, pokud nepočítáte všechny mají strašně čůrat a čekání ve frontě na záchod na sportovní stadion. A to je tak prchavý okamžik. Máte pocit, blíže se spolubydlící, které můžete synchronizovat s? Je tam nevyslovené pouto? Mohou volat vám v noci o laskavost? To musí být docela fajn.

Napsat komentář