12 Výstřední Quickies (Jen Proto, Že!)

1. Dostat Freaky a Slavnostní

S Halloween za rohem (masky, tajemství!), kink je ve vzduchu. Ať už se chystáte jako drzý policajt nebo vampy upír, než se vydáte na kostým party, strávit pár minut bez dechu s trestním nebo kořist, i když to znamená, že přijíždějící orgasmically—máme na mysli módně pozdě.

2. Zkuste Nějaké Neviditelné Otroctví

Nepotřebujete nástroje vázat. Mají ho příkaz držet pozici („dejte si ruce nad hlavu a neopovažuj se pohnout“). Nebo tlačit své ruce za jeho zády a říct jim, ať je tam nebo jinde. Použijte své špinavé představy, aby o tom, jaké jsou důsledky za neuposlechnutí.

3. Aby co Nejvíce z Vaší Polední Přestávky

Setkat se s ním na midworkday válet v seně. První, raid skladu: Zachytit pravítko (naplácat mu s) a zvýrazňovač (na stupeň jeho výkon s). Jeho náročné boss (nebo naopak), a čmárat A+ na jeho vnitřní stranu stehna po navštěvuje vaše výkonné potřebuje.

4. Nosit Uzel na Rukávu

Pokud to bude rychlé a špinavé, být kreativní s pásy, šátky a punčocháče (jen vím, vaše punčocháče nebude dělat to zpátky na vás v jednom kuse). Použijte svůj šátek vázat jeho zápěstí. Použití opasku na thwack jeho zadek, když zlobí. Nebo ho nechat rip otevřít svůj punčocháče druhý přijdete domů z práce, a udělat to tam hned proti dveřím, sukně prochodil kolem pasu.

5. Vzít To Venku

Získání práce v semipublic místo je obrovské riziko, a tím zdvojnásobení příkon horké setkání. Tam může být negativní důsledky (jen se zeptejte Philly pár nedávno zatkli zneuctění lavičce v parku, na pejska, ve 4 odpoledne, a to o 25 policajty na kole-školení expedice). Vaše nejlepší sázka, aby to stáhl je, aby se vaše oblečení (nosit sukni a žádné kalhotky), a to v místě, kde uslyšíte někoho přicházet, jako midstairwell—kroky na schodech bude vás varovat.

6. Evokují Jeho Slepé Ambice

Probudíte s 2,5 minut, než váš budík zazvoní. Strhnout cami ty jsi spal v, a kravatu to přes oči. Nyní můžete točit fantasy pomocí nic, ale vaše slova. Tady, můžeme začít: „Všichni sousedé jsou přeplněné kolem oken se teď na nás dívá….“

7. Udržet Tak Klidný

Není „dovoleno“, aby se žádný hluk může být obrovský turn-on, zejména, když se něco cítí tak dobře, že jen chtěl vyjádřit to! Věci, vaše tanga nebo kravatu do úst, a pak dělat špinavé věci, aby ho, dokud je kopání jeho hřebíky do jeho dlaně, aby od ripování, že roubík.

8. Aby Stopky Sexy

Ne každý je orgasmus sprinter. (Pro ty dlouhé-distancers, vibrátor je rychlovka spojky—a některé jsou tak malé, že vlastně vejde do vaší roztomilé ven. Zkuste Kandi Polibky Dobíjecí Rtěnka Vibrátor, $59, goodvibes.com.) Vyzvěte své chlapa, aby se vám vystoupit v rekordním čase, a učinit dohodu, že pokud přijde dříve než vy, je to váš sexuální otrok na týden. Win-Win.

9. Pomocí Nástroje Jiného Obchodu

Špachtlí v kuchyni může být použit k swat zlobivé zadek. Kartáč na vlasy mohou být použity pro hladit jeho hrudi a stehna a klepnout do toho bolest/potěšení věc, že úchylka je všechno o. Vibrační aplikace pro váš telefon může proměnit v hračku tisku proti jeho koule a vyvolat v nich pocit muy bueno. Klíčem k on-the-go kink je dostat kreativní s arsenal.

10. Být Špinavé A Zároveň Získat Čistý

Sprcha je prakticky vyrobený pro rychlovku—, kdo se chce pohybovat v tam, když jen jeden z vás může být v teple pod vodou? Ideální pozice pro vás je ohnutá, s cílem sprchové hlavice na váš hot spot, zatímco on dělal jeho věc, zezadu. Ne odnímatelná sprchová hlavice? Kluzké prsty s sprchový gel, a mít ho dosáhnout kolem a dá vám některé digitální radost.

11. Rev Váš Motor

Když si tě vezme ven pro nóbl příležitosti, zaparkovat auto na největší podzemní bodu v garáži. Pak se rozkročí se ho, dokud je zapnutý (a ještě na milost), a ukázat mu, jak moc si vážím jeho gesto.

12. Zvládnout více věcí najednou

Tam je něco opravdu zvláštního, jde o vaše podnikání, zatímco váš muž vám dává podnikání. Zavolejte ho do koupelny, když jste uvedení na make-up, připravuje se na noc ven. Zvedněte zadní straně vaší (nejlépe hedvábné) roucho, a předklonit, spočívající lokty na dřezu v přední z vás. I nadále obrys vaše oči, zatímco on vstoupí do vás zezadu. Jen vím, že tohle není čas k použití tekuté oční linky.

ZDROJE: POHLAVÍ PEDAGOGA, TRISTAN TAORMINO, TVŮRCE TRISTAN TAORMINO PRŮVODCE PERVERZNÍ SEX PRO PÁRY, SEX TERAPEUTKA NATAŠA VALDEZ, AUTOR TROCHU PERVERZNÍ

Napsat komentář