12 Vztah Pravidla, Která Byste Měli Rozhodně Ignorovat

1. „Váš partner by měl být váš nejlepší přítel.“ Váš partner nemusí být váš nejlepší přítel. Vaši PŘÁTELÉ by měli být vaši přátelé. Váš partner by měl mít sex s vámi v posteli (nebo jinde) a jít do nemocnice s sebou, když vaše sestra porodí. Pokud nemá také splétat si vlasy, zatímco se budete dívat Zmrazené a nadchnout přes úsvit rosé-pití sezóna, to neznamená, že vaše láska není pravdivé a hluboké.

2. „Musíte být spolu-jeden na každou oslavu nebo rodinné události.“ Pokud jeho přátelé jsou házení oslavu, a nevíte, je, že dobře a jdou dolů s chřipkou, zůstal doma! Může fungovat na jeho vlastní. Poslat milý vzkaz a dárek, a schoulit se Sex and the City reprízy, a nebojte se o tom.

3. „Naučit, aby si dělat věci, které váš partner miluje.“ Nemusíte mít rádi stejné věci. Pokud miluje golf a nechcete, nemusíte se koukat na golf s ním. Stejně jako vy bych spíše jít na koncert Beyoncé s někým, kdo není zakoulel očima v koutě, tak bych se raději koukal na golf s kolegy nadšence.

4. „Nikdy jít do postele zlobí.“ Někdy je třeba se na to vyspat, takže se probudíte a uvědomíte si, jak hloupě jste byli oba včera večer choval, když jste se pohádali kvůli tomu, kdo si všechny ty drobky na gauči štěrbin.

5. „Rozdělit domácí práce rovnoměrně.“ Pokud dělá 90 procent praní a, který pracuje pro váš životní styl, SKVĚLÉ! Bilance, kdo udělá více práce v domácnosti bude příliv a odliv v průběhu vztahu, a tak dlouho, dokud nejste dělat všechno, že je v pořádku.

6. „Zrušil jeden večer v týdnu pro datum noc.“ Je těžké udržet na určitý den každý týden. Ujistěte se, že máte čas o samotě, že nebude skládat jen z něj, co sedí vedle vás, zatímco se budete dívat Skandál každý týden, ale nevyšiluj, pokud se náhle nemohl vzít na pátek.

7. „Udržet tajemství od sebe navzájem.“ Tam jsou některé věci, které nemusí vědět. Jako jestli tvoje máma říkala, že nemůžu uvěřit, že měl na sobě ty boty? Říká mu, bude to jen ublížit své pocity a potenciálně způsobit velký boj.

8. „Pokud jste se rozešli a zase spolu, to nebude nikdy fungovat.“ Někdy rozchody, aby si uvědomíte, jak moc máte rádi osobu a nechci být bez něj. Vědět, jak odpustit sobě bude jen, aby váš vztah silnější.

9. „Vyberte si své bitvy.“ Pokud vás něco trápí, něco říct. Mnoho lidí mají tendenci se pod-komunikovat ve vztahu, což může vést k pasivní agresi.

10. „Neměla by ses zeptat někoho, aby čas pro vás.“ Někdy musíte někomu říct, co budete potřebovat. A pokud budete potřebovat více času spolu, není na tom nic špatného, váš partner pro to.

11. „Neposlouchej své přátele.“ Pokud se VŠICHNI vaši přátelé mají stejný remcat o někoho blízkého, možná byste měli naslouchat jim.

12. „Nemluvte o své ex.“ Zatímco by neměl pokračovat dál a dál o své minulosti vztah, to je v pořádku pro vaše aktuální chlap vědět, jaké jsou vaše ex udělal, že jel jste blázen. Kromě toho, lidé, kteří rádi slyší o tom, jak moc jsou lepší, než ten poslední, kdo jejich partner chodil.

14 Datování Pravidla je Třeba Okamžitě přerušit

18 Znamení, že Jsi S Mužem, kterého Si Měla Vzít

18 Způsoby, Jak Se Tajně Říká „Miluji Tě“

Napsat komentář